Балога про реінтеграцію Донбаса: влада втратила 2 роки

Рішення про реінтеграцію Донбасу треба було приймати раніше, зараз його приймуть в США або в країнах Західної Європи. Таку думку висловив позафракційний нардеп Віктор Балога в коментарі «112 Україна«.

Віктор Балога Alter Idea

«Будь-яке внесення в зал будь-яких законопроектів по Донбасу з точки зору реінтеграції або якихось інших рухів втратило сенс з однієї причини — ми втратили час. Нам потрібно було працювати рік-два назад. Зараз рішення будуть прийматися, на жаль, не в залі ВРУ , а на полях західних столиць або в Вашингтоні. Швидше за все, ми побачимо початок цього процесу після оголошення прес-релізу Білим домом на основі зустрічі Трампа і Порошенко «, — сказав Віктор Балога.

Нагадаємо, зараз активно обговорюється створення законопроекту з робочою назвою «Особливості державної політики відновлення державного суверенітету на Донбасі», який в пресі називають «Про реінтеграції Донбасу». За словами представника президента в ВР Ірини Луценко, документ визначить статус військових дій і передбачить, як жителі окупованих територій зможуть отримувати ряд документів.

Йдеться також про створення Єдиного центру — так званого штабу, підпорядкованого Президенту України. Туди повинні увійти ВГА, Міністерство з реінтеграції Донбасу, яким планують надати додаткові повноваження.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=22302

Добавил: Дата: Июн 20 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes