Буча: публічний простір міста

Команда активістів на чолі з архітектором Станіславом Дьоміним за підтримки бучанського міського голови облаштувала у центрі цього міста новий публічний простір — алею із лавками, мощеними доріжками, велопарковками, навігацією, деревами та газоном. За два-три тижні тут з’явиться також площа зі спортивним та дитячим майданчиками, скульптурами, зоною для гри у шахи.

Буча 1

Проект благоустрою алеї на місці колишнього пустиря міська влада Бучі почала розробляти кілька місяців тому, хоча, за словами міського голови Анатолія Федорука, планувала вже кілька років. У серпні проект представили громадськості. Мешканець Бучі, активіст Сергій Дуць у процесі загального обговорення запропонував допомогу — підключити команду Ради з урбаністистики Києва. Мер Бучі погодився, почалася робота. Розробку стилю алеї та її елементів координував Станіслав Дьомін.

Буча 2

Крім проекту, який зараз втілюють у Бучі, команда розробила ще кілька варіантів рішень для облаштування міських публічних просторів. Кожен варіант — це комплект виконаних в одному стилі лавок, урн, велопарковок, кашпо, навігаційних табличок, туалетів.

Буча 3

Вуличні меблі для алеї активісти робили самі — на новому виробництві на ВДНГ. Тут же городяни планують створювати елементи благоустрою для інших міських просторів.

Буча 4

Буча 5

Буча 6

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=12272

Добавил: Дата: Май 6 2016. Рубрика: Города smart. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта