Частину бюлетенів на Дніпропетровщині можуть визнать недійсними

Бюлетені, що дають змогу громадянам проголосувати за депутатів Дніпропетровської обласної ради та мера Дніпропетровська, надруковані з грубою помилкою. Про це повідомила Єлизавета Буртова, член Дніпропетровської міської територіальної виборчої комісії.

На бюлетенях для виборів депутатів обласної ради і мера Дніпропетровска місце для підпису членами комісії зміщене безпосередньо на тіло бюлетеня. Це грубе порушення. Такі бюлетені автоматично визнаються недійсними. А враховуючи, що мова йде абсолютно про всі примірники, надруковані для голосування, ми можемо говорити про зрив цих виборів “, – сказала Буртова.

Єлизавета Буртова також наголосила, що представники Центральної виборчої комісії, котрі опікуються виборами в Дніпропетровській області, знали завчасно про цю помилку, але закрили на неї очі й не повідомили у відповідні інстанції. Через це голосування у Дніпропетровську опинилося під загрозою.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=8222

Добавил: Дата: Окт 25 2015. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes