Генпрокуратура: боротьба за ресурси між двома корупційними фракціями тільки починається

творення прокурорського самоврядування відбирає у генерального прокурора ключові повноваження. Про це в ефірі Громадського розповів колишній заступник генерального прокурора Віталій Касько.

«В Україні запроваджується інститут прокурорського самоврядування. Тобто, ті основні повноваження, які були в руках генерального прокурора — вони переходять до органів прокурорського самоврядування. Тобто, так званої Ради прокурорів, і Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів», — сказав Касько.

За його словами, тепер саме прокурорське самоврядування буде призначати і звільняти працівників ГПУ.


«Тепер усі питання щодо призначення і звільнення прокурорів на ключові посади, призначення рядових прокурорів, переміщення і звільнення прокурорів, а також притягнення їх до дисциплінарної відповідальності будуть в руках саме цих органів», — сказав екс-заступник генпрокурора.

Він також розповів, що загалом система прокурорського самоврядування «є дуже корисним інструментом». Але, за його словами, в Україні цей орган є контрольованим колишньою системою.
Як відомо, 26 квітня у Києві розпочала роботу перша Всеукраїнська конференція прокурорів. На захід прибули 463 делегати з усіх регіонів країни. Головою президії обрали прокурора Кіровоградської області Анатолія Коваленка.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=12048

Добавил: Дата: Апр 27 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes