Гонтарева відкрила рахунки для ДНР і ЛНР

Національний банк України відкрив кореспондентські рахунки для невизнаних ЛНР та ДНР. При цьому у самому НБУ всі підозри відкидають.

Про це заявив відомий блогер та журналіст Володимир Бойко, пише ТСН.

У цей же час, як зазначає видання, в інтернеті вже з’явився скан інструкції банку так званої ДНР для розрахунків з указаним номером.

«Центральному банку ДНР присвоєно код МФО по міжфіліальних оборотах. Цей код 400019, котрий зазначається в усіх платіжних документах», — пояснив Бойко, додавши, що таким кодом користуються лише Україна та Казахстан, однак останній не визнав ДНР, у той час як Україна регулярно отримує продукцію із непідконтрольних територій.

У той же час в НБУ заявляють, що код МФО, який начебто використовує ДНР, не закріплений за жодною фінустановою в Україні і жодних розрахунків із псевдореспубліками начебто не відбувається.

«Здійснення всіх видів фінансових операцій у населених пунктах, які не контролюються українською владою, призупинено у 2014 році», — повідомляється в офіційному коментарі Національного банку.

Відтак, ситуацією зацікавили і парламентарі, які, в свою чергу, вимагають перевірки сплати в український бюджет податків підприємствами, що продовжують працювати на окупованій території.

Однак Бойко заявляє, що сума може досягати 31 млрд гривень лише за 2016 рік, однак у те, що підприємства на непідконтрольних Києву територіях Донбасу сплачували податки Україні сумнівається.

«Це можливо робити лише в тому випадку, якщо підприємства зареєстровані в ДНР як суб’єкти зовнішньо-економічної діяльності», — заявив журналіст.

Київський суд зобов’язав національне антикорупційне бюро України розпочати досудове розслідування проти голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Її підозрюють у незаконному кредитуванні Приватбанку.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=19164

Добавил: Дата: Фев 9 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Яндекс.Метрика Карта сайта
| Дизайн от Gabfire themes