Гройсман знову заговорив про приватизацію

Новий законопроект про приватизацію в Україні, який передбачає введення принципів конкурентного продажу державних активів і захисту інвестицій на основі англійського права, може бути прийнятий у Верховній Раді України вже у вересні-жовтні.

Гройсман у ВБ alter idea

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час інвестиційної конференції Dragon Capital. Захід проводиться в рамках візиту Глави Уряду до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.
Прем’єр-міністр підкреслив, що проект закону сформований у плідній співпраці з експертами і міжнародними партнерами. Незабаром він буде розглянутий на засіданні Національної ради реформ, а згодом – переданий до Парламенту для подальшого обговорення. Ухвалення документа дозволить розпочати процес масштабної приватизації і залучення в Україну інвестицій, нових технологій і забезпечити створення нових робочих місць.

“Ми хочемо, щоб у вересні-жовтні цей закон був прийнятий. Він відкриє можливості широкого інвестування в економіку нашої держави. І ми зацікавлені, щоб кожна інвестиція була успішною, – підкреслив Володимир Гройсман. – Ми забезпечимо конкуренцію, прозорість і захист. Три речі , які для нас важливі “.

Гросман також нагадав, що зараз в Україні налічується 3,5 тис. державних підприємств, більшість з яких може бути передано в приватну власність. За його словами, у держави залишаться компанії, які мають стратегічне для економіки і безпеки значення. Однак і вони зазнають змін. Йдеться про якісну перебудову управління такими активами, підкреслив Володимир Гройсман.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=22698

Добавил: Дата: Июл 7 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes