Ідеологічні ігрища «Німецької хвилі»

Німецька медіакорпорація Deutsche Welle (DW) на своєму українському й російському сайтах подала одну й ту саму статтю – про децентралізацію в Україні – в зовсім різних ідеологічних ключах.

децентралізація в Україні alter idea

“Стаття написана Олександром Савицьким, автором з Києва, отже, оригінально вона була створена для україномовної версії DW, і усі наступні переклади статті слід вважати похідними… Справа в тому, що у російській версії цього ж сайту ця ж стаття (автором якої зазначений все той же Александр Савицкий) виглядає радикально інакше. Це не простий пофразовий переклад, це дуже “творче” переосмислення одних і тих же, здавалося б, тверджень”, – зазначає блогер.

“На перший погляд, ключові речення залишилися без змін, але:
1. дещо додане,
2. дещо видалене,
3. речення перетасовані таким чином, що загальний сенс радикально змінюється,
4. стаття навіть технічно оформлена інакше — проілюстрована іншими картинками (які спрямовують думку у зовсім іншому напрямку, ніж в оригіналі) і супроводжується зовсім іншими пропонованими матеріалами для подальшого читання на цю тему (з аналогічним ефектом)”, – коментує читач і пропонує детальне порівняння:

НХ про децентралізацію alter idea

нх децентралізація alter idea

нх децентралізація1 alter idea

нх децентралізація2 alter idea

нх децентралізація3 alter idea

нх децентралізація4 alter idea

нх децентралізація5 alter idea

нх децентралізація6 alter idea

нх децентралізація7 alter idea

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=26198

Добавил: Дата: Ноя 23 2017. Рубрика: Идеи и дискурс. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...
Погода


Карта сайта