IT-шндустрія “витягує” економіку України – інфографіка

ІТ-індустрія опинилася на третьому місці в структурі експорту України. Такі результати надав Комітет з інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації в ході дослідження експортної ІТ-індустрії України за перше півріччя 2017 року.

За даними галузевого об’єднання, обсяг експорту комп’ютерних та інформаційних послуг протягом останніх півроку зріс на 18,3% (до 1,256 млрд доларів) у порівнянні з аналогічним періодом в 2016 році.

Таким чином, у зростанні експортного виторгу першого півріччя ІТ-галузь посіла третє місце в структурі експорту.

ІТ-індустрія

 

Водночас обсяг податкових надходжень від ІТ-сектора в державний бюджет в першому півріччі 2017 зріс на 32,9% проти показника за піврічний період попереднього року і становить 3,69 млн грн, зазначають в ІТ Комітеті ЕВА.

it податки

 

«На сьогоднішній день ІТ-індустрія є драйвером зростання української економіки і складовою просування нашої держави як високотехнологічної країни на міжнародній арені. З 2013 року галузь демонструє стабільний приріст експорту і в першому півріччі цього року посіла третє місце за зростанням валютної виручки», – зазначив виконавчий директор ІТ Комітету ЕВАКостянтин Васюк.

Джерело

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=25250

Добавил: Дата: Сен 29 2017. Рубрика: Социографика. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes