Крим та Донбас Україні не потрібні – польський дипломат

На думку екс-голови зовнішньополітичного відомства Польщі, Україна втратила частину своєї території, але Крим і Донбас «є для неї збитковими», тому країні слід сконцентруватися на успішному розвитку залишився регіону.

Колишній міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що Україна не повинна прагнути повернути Крим і Донбас, оскільки це невигідно. Про це він заявив в інтерв’ю шведській газеті Svenska Dagbladet.

«Я вважаю, що Україна повинна сконцентруватися на успішний розвиток тих 90 відсотків території, які вона контролює», – заявив Сікорський. За даними видання, колишній польський міністр, який «грав центральну роль» в подіях на Майдані, дотримується прагматичного підходу до території, «втраченої» Україна. «Україна втратила частину своєї території – Крим і Донбас. Але ці провінції є для неї збитковими. У Криму живе багато пенсіонерів, а промисловість Донбасу зазнає збитків», – заявив він.

 

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=12808

Добавил: Дата: Май 25 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes