Майже півсотні бійців 53-ї бригади залишили полігон Широкий Лан через нелюдське ставлення до бійців

46 бійців 53-ї окремої механізованої бригади, які перебувають на полігоні Широкий Лан вдень 8 лютого вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на своє нелюдське існування.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Миколаївської облдержадміністрації, автобус, який виїхав назустріч бійцям, довіз їх до Миколаєва. Зараз проходить зустріч військовослужбовців з військовим прокурором і командуванням.

В ОДА зазначили, що зустріч проходить у приміщенні Миколаївської райдержадміністрації, там присутні і журналісти.

За словами волонтерів, бійців передислокували під Миколаїв 4 дні тому.

«Військовослужбовці сплять в дірявих наметах, практично на снігу, їм ніде помитися, з їжі – тільки сухий пайок», – зазначили волонтери.

Як розповів один з військових місцевому виданню Преступности.НЕТ, у деяких бійців матраци з вошами, прострочені ліки, при тому всьому, волонтерську допомогу з території бригади вивозять машинами.

Згідно з повідомленням, боєць також повідомив, що вони неодноразово зверталися вже з цього приводу, однак належної реакції не було, у зв’язку з чим вони прийняли рішення відправитися в прокуратуру.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=10705

Добавил: Дата: Фев 8 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта