Ми платимо за розбавлений газ – Володимир Бондаренко

Голова постійної комісії Київради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Володимир Бондаренко заявив, що чутки про те, що в Україні розбавляють газ спеціально, можуть бути правдою. Для підтвердження своїх побоювань йому довелося провести експеримент з російським родичем із Санкт-Петербурга. Вони зателефонували по скайпу і поставили два літри води на плиту. Виявилося, що в Росії вони википіла набагато раніше. Результати показали, що російський газ горить в два рази сильніше.

“А сьогодні деякі знавці цієї системи прямо говорять, що були в країну завезені вісім спеціальних установок для фальсифікації газу – відбувається підмішування атмосферного азоту і інертних газів. Це дає не зовсім якісний газ. У нас газ неякісний, підмішаний”, – повідомляє політик Главкому.

Бондаренко повідомляє, що при такому розкладі ціна за український газ завищена. При тому, він упевнений, що багато українців вже зрозуміли, що газ горить, а не гріє. Згідно з новими тарифами українці будуть платити за опалення до 1300 гривень за гігакалорію замість 657 гривень. Політик повідомив, що людей зобов’язали “викинути печі” і перейти на систему використання газу.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=12700

Добавил: Дата: Май 19 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes