Надзвичайний професіоналізм у зриві виборчого процесу – Оксана Сироїд про зрив виборів у Маріуполі

Процес виборів в Маріуполі та Красноармійську, а також їхній зрив переконливо свідчать або про абсолютну некомпетентність ЦВК та ТВК в сенсі організації виборів, або про надзвичайний професіоналізм у зриві виборчого процесу, – пише Оксана Сироїд на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Та ще й, з огляду на те, як голова ЦВК бачить проведення виборів у цих містах, друге припущення є більш вірогідним.
Що зараз мало б відбутися, щоб маріупольці та красноармійці змогли проголосувати:
• ЦВК мала б дати роз’яснення, що ТВК у такому випадку (це форс-мажорна ситуація) визнає вибори такими, що не відбулися. Тому що вони ОЧЕВИДНО не відбулися.
• Після цього ТВК призначає повторні вибори. Якщо ТВК не спроможна це зробити, то ЦВК має призначити повторні вибори самостійно протягом 10 днів та сформувати нову ТВК.

А далі – повноцінний виборчий процес протягом 60 днів.
Натомість ЦВК симулює «слабоуміє» і вимагає від Верховної Ради прийняти закон про призначення виборів, «закон ad hoc», за висловом голови ЦВК. Закон «для даного випадку», закон «одноразової дії».

Суть закону – визнати, що 15-те листопада є 25-м жовтня для Маріуполя і Красноармійська.

Навіщо це робиться у такий спосіб? Чи не для того, щоб так само призначити вибори на окупованих територіях? Визнати, наприклад, що 21 лютого 2016 року є 25-м жовтня 2015?

PS. 12-ть з 15-ти членів ЦВК наразі обіймають свої посади всупереч закону, оскільки строк повноважень 12-ти членів ЦВК закінчився 1 червня 2014 року. Закінчення строку повноважень члена Комісії є підставою для звільнення його з посади. Верховна Рада України призначає на посади та звільняє з посад членів Центральної Виборчої Комісії за поданням Президента України. Внесення подання про призначення є обов’язком, а не правом Президента, і він мав це зробити вже понад рік тому.

Може досить всім придурюватися і нарешті змінити «прострочену» ЦВК, яка чесно служила регіоналам, і продовжує організовувати «демократичні» вибори навіть після завершення строку придатності.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=8340

Добавил: Дата: Окт 29 2015. Рубрика: Блог-пост. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes