Окупанти б’ють по тилах українських військ

Вогонь здійснюється російсько-терористичними військами з заборонених Мінськими угодами 120-мм мінометів.

Авдеевка 09082017 alter idea

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив координатор групи «Інформаційне опір» (ІС), народний депутат Дмитро Тимчук.

«Протягом останньої доби в ході обстрілів передових позицій ВСУ на ділянці Ясинівський провулок (Авдіївка) – південний край вулиці Соборній (Царське полювання) – позиція Алмаз – повітряний ствол шахти Путилівська (шахта «Бутівка») окупанти під час обстрілів з 82-мм мінометів неодноразово застосували і 120-мм міномети», – написав нардеп.

За його словами, для обстрілів використовувалися не менше трьох 120-мм мінометів, розташованих на рознесених вогневих позиціях.

Вогневі удари наносилися по різним позиціям і об’єктам як безпосередньо на передньому краї, так і в тактичному тилу українських військ, на видаленні до 1,5 км від переднього краю.

Такі ж міномети окупанти застосовували для обстрілів сил АТО і в районі Бахмутської траси.

«З лісистої балки по західній та північно-західній околицях н.п. Донецький, підрозділи зі складу «2-го АК ЛНР» з двох 120-мм мінометів обстрілювали позиції ВСУ в районі блокпоста №29 і на південь від Новотошковки», – зазначив Тимчук.

«В основному міни лягали на південь від Бахмутськой траси», – уточнив він.

Раніше в на околицях Горлівки були знищені кілька мінометних розрахунків окупантів разом з 120-мм мінометами, які регулярно обстрілювали позиції сил АТО.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=24275

Добавил: Дата: Авг 9 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта