Основні загрози для України: корупція, війна, популізм

За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, майже удвічі більше респондентів основною загрозою незалежності вважають корупцію, ніж гібридну війну з боку Росії:

Головні ризики для Украхни alter idea

Якщо говорити окремо про війну на Донбасі, то найбільше українців (майже половина, 46 %) вважають, що встановлення миру залежить від особисто Петра Порошенка. Трохи менше (43 %) говорять про Володимира Путіна. Ще 30 % говорять про в цілому українську владу, а 16,5 % — про в цілому російську владу. Загалом, 74 % українців принаймні почасти вважають, що встановлення миру залежить від України, 59 % — від Росії, 8 % — від Заходу. Навіть на Заході і в Центрі приблизно однакова кількість людей покладають відповідальність на Петра Порошенка і Володимира Путіна, водночас більше на українську владу в цілому, ніж на російську владу.

Хто винен у війні на Донбасі alter idea

Загалом, у питаннях інформації щодо ситуації на Донбасі відносно найбільше українців довіряють у першу чергу волонтерам (27 %), речникам ЗСУ (23 %) і мешканцям прифронтових територій (19 %). Далі йдуть українські державні ЗМІ (13,7 %) українські блогери (11,4 %), українські приватні ЗМІ (10,4 %).

Джерела про ситуацію на Донбасі alter idea

Регіони об’єднує занепоєння щодо економіки й корупції, а також неприязнь до МВФ.

Роз’єднують питання, які по-різному трактуються в Україні та в Росії – як не дивно, зокрема й Олег Сенцов:

суспільні питання alter idea

Політично найпопулярніші канали 1+1, Інтер та 112, що  доволі печально:

Популярні телеканали alter idea

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=38516

Добавил: Дата: Окт 29 2018. Рубрика: Инфографика. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
...

Комментарии недоступны
Погода