Полторак: Мінські угоди – це єдина альтернатива в боротьбі з Росією

В інтерв’ю DW у вівторок міністр оборони України Степан Полторак підкреслив, що його переговори з міністром оборони ФРН Урсулою фон дер Лайен зосереджені на шляху «практично рівніої» співпраці між двома країнами. Рівень співробітництва до того ж може бути збільшений.

Степан Полторак alter idea

Видання нагадує, що в Україні вже три роки відбувається військовий конфлікт з Росією, яка намагається контролювати Донбас. Ряд союзників України, в тому числі Німеччина і НАТО, випробували різні дипломатичні зусилля з припинення конфлікту. Але всі зусилля виявилися марними. Європі необхідно прийняти це як факт міжнародної політики, щоб діяти відпопідним чином.

Разом із тим, нагадує видання, слід не забувати про Мінську угоду, – угоду, що діяла між сепаратистами і Україною протягом двох років, – завдяки чому повномасштабні військові дії припинилися.

У той час війна все ще спалахує, і обидві сторони (неясно, мається на увазі Україна та сепаратисти або Україна та Росія – Alter Idea) все далекі від політичного врегулювання конфлікту.

Незважаючи на безліч перезапусків Мінської угоди, Полторак длдав, що Мінськ «є єдиною альтернативою в боротьбі з Росією».

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=21690

Добавил: Дата: Май 18 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes