Послання Путіна: «чорні мітки» Кремля

Щорічне послання російського президента — це такий собі політичний аналог табло на хокейному матчі. На цьому «табло» — той самий рахунок, який і показує, хто виграв, а хто програв в апаратній боротьбі, і в чию користь склався пасьянс політичних альянсів. Саме в цьому ключі можна провести аналіз того, кому президент відправив «чорну мітку».

Одержувачі «чорних міток»:

1. Банківський сектор.
Три чітких посилу від президента для банків:
— Вам дали гроші, а ви їх зажерли і не хочете вкладатися в економіку. (Це дуже поганий сигнал для банкірів)
— ЦБ правильно робить що чистить банківський сектор (підтекст: чистки будуть ще більш активними, бо банки, які зажерли гроші (див. Вище) економіці не потрібні +

— Західні зразки стимулювання банківського сектора не можна копіювати в Росії (про що мріють багато в форматі «дайте банкам грошей (або доступ до рублевому верстата) і тут економіка як попре!»). А копіювати не можна тому що (знову ж див. Вище) ті гроші, які банки вже отримали, вони не вклали в економіку.

2. Частина силових структур

Путін нагадав, що сфера діяльності силовиків — це все-таки боротьба з корупцією, а не шоу-бізнес.
Окремо відзначив рейдерів в погонах.

3. Політичні клоуни і псевдопатріоти.

Політичним клоунів (вічно ображеним запретітелі) дісталося за спроби заткнути опонентам рот і за епідемію «скривджених активістів». Окремо Путін обложив тих, кому дуже хочеться офіційної державної ідеології (тобто ідіотів, яких нічому не навчив досвід казенного патріотизму з державницького минулого) .

Пряма мова кремлівського диктатора: «Неприпустимо тягти розколи, злобу, образи і жорстокість минулого в наше сьогоднішнє життя, в своїх політичних і інших інтересах спекулювати на трагедії, які торкнулися практично кожної сім’ї в Росії, по який бік барикад не опинилися тоді наші предки. Давайте пам’ятатимемо: ми єдиний народ, ми один народ, і Росія у нас одна. » 

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=16792

Добавил: Дата: Дек 2 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes