Річниця Майдану: Полторак нагородив керівника харківського «Оплоту» Олега Садкового

У це важко повірити, але Садковий Олег Володимирович, волонтер, за честь і доблесть наказом міністра оборони №854 від 24 жовтня нагороджений відзнакою «нагородна зброя» кольт 45 калібру N С38453 «.

Садковий Олег Володимирович, 04.11.1977 року народження, колишній співробітник органів внутрішніх справ, проходив службу в одному з підрозділів ГУМВС України в Харківській області. Був бізнес-партнером лідера ОЗУ «Оплот» Євгенія Жиліна з незаконної конвертації і відмивання грошей.

Садковий Оплот

Простий пошук по Google показує статтю «НВ» від 3 березня:

«Харківські активісти, учасники маршу, під час якого був здійснений теракт, підтвердили НВ, що в Харкові часто бачать людину, близьку до Жиліна — Олега Садкового. «Він нікуди і не виїжджав. І навіть не переховувався», — кажуть вони, дивуючись, чому правоохоронні органи досі їм не зацікавилися».

А він виявляється, встиг стати волонтером, настільки заслуженим, що йому пістолет дали нагородний, раритетний. Цікаво, що ж він таке зробив для Міноборони? І чи тільки для нашої армії здійснював поставки Садковий? 

Так, недарма 11 січня 2014-го » оплотівець «Садковий намагався заблокувати акції Євромайдану, активно сперечався з Єгор Соболєв — якому, на відміну від» оплотівца «, нагородну зброю ніхто не дає. Пояснював Садковий необхідність припиняти акції патріотів України так:

» … Вони зомбовані, дуже багато з них гомосексуалістів . Чесно кажучи, нормальний чоловік не може навіть з ними розмовляти. У них зовсім інші цінності … Ми не хочемо, щоб у нашому місті проводилися якісь акції, які несуть сум’яття і незрозуміле життя нашої країни … «

Джерело: Юрій Бутусов у Facebook

(Visited 1 times, 1 visits today)

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=8995

Добавил: Дата: Ноя 21 2015. Рубрика: Мнение. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
...

Комментарии недоступны
Погода