Росія готує удар з Придністров’я?

Росія почала оснащувати свої підрозділи в Придністров’ї новітніми зразками озброєння і розглядає невизнану республіку як місце оперативного розгортання наступальної угруповання в південно-західному напрямку, передають новини України Ukr.Media.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала голова постійної делегації України в Парламентській асамблеї НАТО, депутат від БПП Ірина Фриз.

росвійська Молдова alter idea

Так, вона опублікувала фото з Придністров’я, на яких можна побачити екіпіровку військовослужбовців оперативної групи російських військ.

«Поруч з ним стоп-кадри з відеосюжету телеканалу «Росія 1», на якому точно така ж екіпіровка у бійців російських СЗГ в Сирії і ФСБ на навчаннях «Абордаж» в окупованому Криму. Таке оснащення ставиться на озброєння в Росії тільки у спецпідрозділу», — пояснила Фриз.

За її словами, з цього приводу виникає питання, навіщо Росії без попередження Молдови перекидати новітні зразки озброєння та засобів індивідуального захисту на цю територію. Адже там останні бойові дії відбувалися чверть століття тому.

росвійська в Молдові alter idea

«Сьогодні у нас є обгрунтовані сумніви в тому, що офіційна структура і штатне озброєння російських військ в ПМР відповідає реаліям. Відповідь очевидна: Росія розглядає ПМР як територію оперативного розгортання наступального угруповання в південно-західному напрямку»,- підкреслила Фриз.

Ірина Фріз alter idea

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=22693

Добавил: Дата: Июл 7 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

1 комм. для “Росія готує удар з Придністров’я?”

  1. […] лидеры должны быть готовы к тому, что Россия еще более обострит ситуацию. Москва может стремиться открыть новые фронты […]

Комментарии недоступны

Загрузка...
Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes