Росія навчить Ірак парламентаризму

Росія зацікавлена ​​в активізації співпраці з Іраком у політичній, економічній, гуманітарній та інших сферах, а також готова надати допомогу у формуванні верхньої палати парламенту цієї країни. Про це повідомила в понеділок журналістам спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко за підсумками зустрічі з віце-президентом Іраку, головою коаліції “Держава закону” в парламенті Іраку Нурі аль-Малікі.

Матвієнко alter idea

Матвієнко відзначила, що Росія зі свого боку зацікавлена ​​в розширенні “як політичного діалогу, так і співпраці в найрізноманітніших сферах”.

“У нас відбулася змістовна розмова, ми домовилися на тому, що ми готові, виходячи зі свого досвіду, посприяти Іраку у формуванні верхньої палати парламенту. Зараз цей процес обговорюється в Іраку. Якщо таке рішення буде прийнято, ми готові поділитися всім своїм досвідом і допомогти на стадії формування такої палати в організаційному, методичному плані, плані законотворчої діяльності “, – сказала Матвієнко.

Вона також повідомила, що в ході зустрічі було висловлено спільне розуміння з приводу активізації торгово-економічного співробітництва, взаємодії в гуманітарній, нафтогазовій сфері і в інших областях. “Тут також важлива роль парламенту щодо підтримки цих напрямків співпраці”, – уклала Матвієнко.

“Росія підтримує боротьбу іракського народу з терористами. Ми готові підтримувати Ірак у цьому, надавати необхідне сприяння. Ми і далі готові об’єднувати зусилля в боротьбі з цим міжнародним злом“, – уклала Матвієнко

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=23045

Добавил: Дата: Июл 24 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта