Росія “зачищає” верхівку ЛДНР

За даними головного управління розвідки Міноборони України, російські куратори раптово запідозрили «уряд» ЛДНР в нецільовому використанні допомоги – як відомо, «республіки» мінімум на 80% утримуються за рахунок Росії (це крім озброєння та боєприпасів).

Захарченко корупція

У тому числі в Донецьку куратори звинуватили нібито особисто Олександра Захарченко в недбалому ставленні до виконання службових обов’язків, що спричинило за собою масштабне розкрадання коштів і ресурсів, доставлених в «республіку» з Росії. Очікуються відставки і арешти «чиновників» ДНР, через що їм для початку заборонили виїжджати в Росію.

Нагадаємо, в ДНР за корупцію кинули на підвал “першого заступника міністра доходів і зборів” Михайлова. Його шеф Тимофєєв (Ташкент) є правою рукою самого Захарченко. Нібито Михайлов не міг зробити що-небудь, про що б не знав Ташкент і, ймовірно, сам Захарченко. Тому зараз в «мінсдохе» всі «чиновники» під підозрою, бо з таким же успіхом кинути в підвал можуть кожного. Причому, доля Михайлова невідома, а за очікуваннями сепаратистів, висока ймовірність того, що його вб’ють, щоб не допустити особистого спілкування з кураторами.

Координатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук резонно зауважив, що майже на всіх владних постах в ЛДНР знаходяться вихідці з Росії (особливо це виражено в 1-му та 2-му армійських корпусах), які як раз і контролюють фінанси і ресурси, що надходять з Росії. Але, на  думку місцевих, саме росіяни все й розкрадають.

До того ж не зрозуміло, з чого раптом куратори прозріли? Адже в Росії завжди крали, як би нічого особливого. Дуже схоже, що корупція лише привід, як мінімум звести з кимось рахунки (з Ташкентом або Захаром?), А як максимум … Наприклад, відмовити у фінансуванні соціалки  ЛДНР, бо все одно розкрадуть. При цьому можна оплачувати тільки мінімально необхідну боєздатність 1-го і 2-го армійських корпусів.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=22193

Добавил: Дата: Июн 16 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes