Сепаратист очолить факультет харківського ВУЗу

Один з найстаріших і найбільших ВНЗ Харкова – Харківський Національний університет

ім. Каразіна, схоже, атакують сепаратисти.

Не встиг у ВНЗ відгриміти скандал зі звільненням декана соціологічного факультету Віталія Лукащука за сепаратистські висловлювання, як на його місце тут же знайшлися люди зі схожими поглядами.

ХНУ1

Півтора роки тому в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що декана Віталія Лукащука звільнили через анонімний донос студентів. Молоді активісти зробили скріншоти сторінки декана, де глава факультету публікував заклики до сепаратизму і критикував владу. Скрін був відправлений в Міносвіти, після чого Лукащука звільнили. Про причини звільнення в університеті вважали за краще не розповсюджуватися.

“Лукащук написав заяву за згодою сторін”, – розповіла прес-секретар ВНЗ Лілія Змій.

На 24 червня в ХНУ призначені перевибори декана вже історичного факультету. Згідно з голосуванням, проведеним в мережі, на засіданні великої ради деканом вирішено обрати якогось Литовченко Артема Дмитровича.

Артем Дмитрович, якщо судити з його висловлювань, публікаціям і профілю в соціальній мережі – латентний сепаратист і нітрохи не соромиться своїх поглядів.

Литовченко – кандидат соціологічних наук, викладач ХНУ. Два роки тому виступав за антимайдан, потім регулярно публікувався на ресурсах харківського сепаратиста Костянтина Долгова і видання “Анна Ньюз” – ресурси розміщені в Россі і наповнені антиукраїнським контентом.

ХНУ2

“Коли вам трапиться – ну, раптом, випадково, не можна буде нікуди сховатися, втекти і так далі – розмовляти з яким-небудь з “евромайданівців”, які в стані розбирати людську мову, не намагайтеся цьому комусь нічого пояснювати, не намагайтеся його переконувати. Це огидно і безглуздо. Обмежтеся кількома питаннями. По правді кажучи, навряд чи вам доведеться витрачати час на вислуховування відповідей, оскільки при зіткненні з більшістю з цих питань у “евромайдановців”, незалежно від рівня освіти і обізнаності, починається важкий і незворотний заворот мозкових кишок”, – пише Артем Дмитрович у своїй колонці .

Далі ще більше: “Чому лідери масових протестів в Донецьку, Луганську, Одесі – це “самопроголошені губернатори”, а кабмін Яценюка – “єдиний законний уряд”? Чому “євромайдан” зі стріляниною, коктейлями Молотова і купою трупів – це “мирні мітинги”, а повстання в містах Південного Сходу – це “агресивний екстремізм”? І, якщо прихильник “євромайдана” з вами не погодиться, можете з чистою совістю дати йому по фізіономії”, – закликає майбутній декан в інтернеті.

До слова сторінки Артема Дмитровича і його брата – Сергія Дмитровича, також викладача ХНУ зі схожими поглядами, вже вилучені.

У зв’язку з цим, дуже цікаво, яку позицію займає ректор ХНУ Віль Бакіров і вчена рада?

За коментарем ми звернулися до прес-служби ХНУ. Відповідь з приводу політичних поглядів своїх викладачів нам пообіцяли надати незабаром.

Джерело

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=13677

Добавил: Дата: Июн 23 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes