Сепаратист очолить факультет харківського ВУЗу

Один з найстаріших і найбільших ВНЗ Харкова — Харківський Національний університет

ім. Каразіна, схоже, атакують сепаратисти.

Не встиг у ВНЗ відгриміти скандал зі звільненням декана соціологічного факультету Віталія Лукащука за сепаратистські висловлювання, як на його місце тут же знайшлися люди зі схожими поглядами.

ХНУ1

Півтора роки тому в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що декана Віталія Лукащука звільнили через анонімний донос студентів. Молоді активісти зробили скріншоти сторінки декана, де глава факультету публікував заклики до сепаратизму і критикував владу. Скрін був відправлений в Міносвіти, після чого Лукащука звільнили. Про причини звільнення в університеті вважали за краще не розповсюджуватися.

«Лукащук написав заяву за згодою сторін», — розповіла прес-секретар ВНЗ Лілія Змій.

На 24 червня в ХНУ призначені перевибори декана вже історичного факультету. Згідно з голосуванням, проведеним в мережі, на засіданні великої ради деканом вирішено обрати якогось Литовченко Артема Дмитровича.

Артем Дмитрович, якщо судити з його висловлювань, публікаціям і профілю в соціальній мережі — латентний сепаратист і нітрохи не соромиться своїх поглядів.

Литовченко — кандидат соціологічних наук, викладач ХНУ. Два роки тому виступав за антимайдан, потім регулярно публікувався на ресурсах харківського сепаратиста Костянтина Долгова і видання «Анна Ньюз» — ресурси розміщені в Россі і наповнені антиукраїнським контентом.

ХНУ2

«Коли вам трапиться — ну, раптом, випадково, не можна буде нікуди сховатися, втекти і так далі — розмовляти з яким-небудь з «евромайданівців», які в стані розбирати людську мову, не намагайтеся цьому комусь нічого пояснювати, не намагайтеся його переконувати. Це огидно і безглуздо. Обмежтеся кількома питаннями. По правді кажучи, навряд чи вам доведеться витрачати час на вислуховування відповідей, оскільки при зіткненні з більшістю з цих питань у «евромайдановців», незалежно від рівня освіти і обізнаності, починається важкий і незворотний заворот мозкових кишок», — пише Артем Дмитрович у своїй колонці .

Далі ще більше: «Чому лідери масових протестів в Донецьку, Луганську, Одесі – це «самопроголошені губернатори», а кабмін Яценюка — «єдиний законний уряд»? Чому «євромайдан» зі стріляниною, коктейлями Молотова і купою трупів — це «мирні мітинги», а повстання в містах Південного Сходу — це «агресивний екстремізм»? І, якщо прихильник «євромайдана» з вами не погодиться, можете з чистою совістю дати йому по фізіономії», — закликає майбутній декан в інтернеті.

До слова сторінки Артема Дмитровича і його брата — Сергія Дмитровича, також викладача ХНУ зі схожими поглядами, вже вилучені.

У зв’язку з цим, дуже цікаво, яку позицію займає ректор ХНУ Віль Бакіров і вчена рада?

За коментарем ми звернулися до прес-служби ХНУ. Відповідь з приводу політичних поглядів своїх викладачів нам пообіцяли надати незабаром.

Джерело

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=13677

Добавил: Дата: Июн 23 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes