Ставка на війну

Безглузді переговори і безперервні обстріли, а також постійний приплив на окупований Донбас з боку РФ боєприпасів, озброєння та живої сили говорить про те, що Кремль таки робить ставку на війну. Нехай навіть не явну, нехай навіть гібридну. Але – війну.

Відомий журналіст і волонтер Роман Бочкала з посиланням на жителів окупованій частині Донбасу, повідомив про безперервному надходженні незаконних збройних формувань техніки і живої сили з РФ. «Продовжуємо фіксувати активне переміщення військової техніки дорогами тимчасово окупованій частині Донбасу. На відведення не схоже. Тому як рух не з України в Рашку, а навпаки», – відзначає Бочкала.

Військовий журналіст і письменник Серж Марко впевнений: «Зима може бути спекотною. Можливі й активація бойових дій до рівня 2014-2015 років, і сьома хвиля мобілізації, і нова порція заклопотаності від союзників ».

Волонтер, який воював в зоні проведення АТО, керівник благодійного фонду “Світ і Ко” Мирослав Гай заявив, що поки Україна демонструє свою миролюбність, агресор щосили готується до війни. Ось, що пише Мирослав на своїй сторінці в “Фейсбуці”:
“Отже, за фактом.
Мінськ не працює. І справа тут не в нас або в нашій наївності. Просто Росія – ганебна країна. Будапештський меморандум порушила? Так. Домовленості з США про перемир’я в Сирії? Порушила. Чому ж ми думаємо, що вона виконає Мінськ?
А я стверджую, що і не думаємо. Просто використовуємо ці домовленості як спосіб тиску і демонстрації нашої миролюбності.
Чим явно контрастує на тлі РФ.
За фактом Росія:
1. Відновила бомбардування Алеппо.
2. Під Маріуполем справжня війна з використанням великих калібрів і нашими втратами.
3. По всій кордоні в Прибалтиці росіяни ведуть військову активність.
4. У Кенігсберг (Калінінград) завезли Іскандери.
5. Підрозділи в Абхазії будуть переоснащені з бюджету РФ.
6. Йде спроба розконсервації і повернення, зміцнення старих радянських військових баз за кордоном.
7. Громадянську інфраструктуру готують до функціонування у воєнний час.
І так далі.
Тому можна говорити про Мінськ, безвіз, інвестиції
Але по факту я б краще рекомендував готуватися до мобілізації.
… У найближчі два місяці є ідеальні умови для військової активності росіян.
Мирні домовленості висунуті. Демобілізація. У них прийняті всі необхідні військові закони. Побудовано бази. Проведено навчання і не розпущені люди.
У США вибори.
Як тільки мирні домовленості почнуть виконуватися – чекай біди. Зараз йдуть останні рішення по Сирії і одночасно по Україні
Наше політичне керівництво все знає.
Судячи з того, що Порошенко поїхав відразу після Нормандських до (генсеку НАТО) Столтенберга, а від Європи почав вимагати розширення санкцій, то ні про що нормальне не домовилися.
Що і було відразу ясно.
Нічого. Переможемо … »

Політолог Віталій Кулик вважає, що так званий відведення російсько-терористичних формувань – не більше ніж просто імітація. «Навіть ОБСЄ це підтверджує. Навпаки – бойовики будують нові фортифікаційні укріплення в Луганській області. Досить підняти в повітря дрон ОБСЄ, щоб побачити, що відведення сил з боку так званих «ДНР» і «ЛНР» не відбувся, а є тільки підвищена мобільність», – переконаний Кулик.

Російський журналіст Аркадій Бабченко, який критикує путінську владу за те безумство, яке вона творить, вважає, що немає іншого способу вирішення ситуації на Донбасі, крім силового вигнання агресора з української території.
«Ніякого україно-російської кризи немає. У України немає кризи з Росією, це країна, на яку напала Росія. Вирішення цієї проблеми – протистояння агресору і вигнання його зі своєї території, звільнення окупованих територій, – заявив Бабченко. – Те, що Росія робить з Україною – це така підлість, така гидота, про яку можна або кричати, або якось намагатися стримувати себе в руках». На його думку, ситуація на Донбасі вирішиться, коли коли Росії буде зовсім не до «ДНР» і «ЛНР». Тоді ці квазідержави перестануть існувати протягом двох тижнів, вважає Аркадій Бабченко. «Туди зайде українська армія і з мінімальним опором відновить свій контроль над цими територіями», – сказав журналіст.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=15882

Добавил: Дата: Окт 24 2016. Рубрика: Геополитический контекст. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта