Супрун відповіла на критику: тези

Відповідь МОЗ на критику, яка прозвучала від керівника Інститута серця:

1) Закупівлі ліків в Україні тривалий час були однією з найбільш корумпованих і закритих сфер. Йдеться не просто про корупцію, а про злочини. За кожним замовним тендером за завищеними цінами – означає менше ліків для пацієнтів, які їх потребують. Ці схеми мають стати частиною минулого.

Закупівля ліків передана міжнародним організаціям.

2) “Блокування роботи” Інституту серця:

Прохання відкрити філії на Донеччині та Луганщині надійшли зовсім нещодавно – і не містили жодної інформації про обґрунтовані фінансові розрахунки, реальні потреби та про погодження відповідно до законодавства з органами місцевого самоврядування на розміщення підрозділів Інституту у відповідних областях.

МОЗ тільки за відкриття філій – але потрібно пройти необхідні процедури.

3) Основою причиною смертності в Україні та світі є серцево-судинні захворювання, зокрема інфаркт міокарду. Їх профілактика та лікування є одним із пріоритетів Уряду на 2017 рік.

МОЗ докладає зусиль, аби пацієнт з інфарктом міокарду мав можливість своєчасно та безкоштовно отримати сучасну невідкладну допомогу, включно з ангіографією та стентуванням.

4) Українці повинні мати доступ до якісних медичних послуг. Саме для цього ми змінюємо систему.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=18541

Добавил: Дата: Янв 19 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes