“ТопГард”: безпека та захист

Компанія “ТопГард” пропонує кваліфіковані послуги в сфері охоронної діяльності. У нас ви завжди можете замовити фізичну охорону об’єктів,особисту охорону,озброєну охорону,оренду авто з водієм,різноманітні технічні і юридичні послуги. Також ми гарантуємо надійну безпеку масових заходів. Маємо використовувати в охоронних послугах новітню техніку та озброєння, в разі необхідності проводимо модернізацію вже існуючих на об’єкті систем безпеки.
Персонал компанії складається із кваліфікованих фахівців,готових до будь-яких екстрімальних ситуацій.Наші охоронці мають досвід у вирішенні найскладніших питань щодо безпеки людського життя та приватного майна. Крім того вони володіють надзвичайно швидкою реакцією і стійкою психікою,що у данній професії є одним із найважливіших чинників успіху. Слід зазначити, що у багатьох фахівців ають міжнародні сертифікати,здобуті у навчальному центрі МОССАД (Ізраїль).
За необхідністю можливо цілодобове патрулювання об’єктів з використанням сторожових і службових собак.Для вдалого виконання охоронної служби наші фахівці складають детальний план,стосовно запровадження в дію необхідних заходів на охороняємому об’єкті.Заздалегідь проводиться ретельний аналіз місцевості і об’єкту.
Окрім вищезазначених послуг, ми виконуємо і спеціальні охоронні послуги до яких належать: корпоративні розслідування, аудит з безпеки, менеджмент в сфері безпеки,оренда службових собак, послуги кінологів, водолазів та багато інших послуг.
Протягом тривалого часу свою безпеку нам довіряють такі відомі компанії, як: “Adidas”, “Dior”, “Zara”, “Louis Vutton”, “Vestas”, ” Procter&Gamble”, телевізійний канал “1+1” , “UEFA”, “Хокей”, “Dream Town”, ” Okko” та багато інших.
Фахівці нашої компанії неодноразово супроводжували в Україні і відомих політичних діячів – держсекретаря Мадлен Олбрайт,президента Ізраїлю Моше Кацава, президента Польщі Олександра Квасневського, мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані, а також улюбленого кіноманами усього світу актора Алена Делона та ще цілий ряд знаменитостей.
Забезпечуємо охорону таких масових засобів,як концерти, матчі, ділові зустрічі, світські прийоми, суспільно-політичні заходи, корпоративи, весілля, банкети,тощо.
Більш детальну інформацію, щодо забезпечення охоронної діяльності, оплати послуг та переліку контактів для зв’язку,можна дізнатися на сайті нашої компанії.
“ТопГард” завжди до ваших послуг.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=12086

Добавил: Дата: Апр 28 2016. Рубрика: Товары и реклама. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes