Українці важають, що нову конституцію потрібно приймати після широкого обговорення, а не в стінах парламенту – дослідження

Більшість українців чули про ухвалення у ВР змін до Конституції 31 серпня, однак майже нічого не знають і не хочуть знати про їхній зміст. Такі результати показало опитування, проведене Центром Разумкова у вересні.

Зокрема, опитування показало, що чули про внесення поправок – 66,5% опитаних, а третина – 33,1% взагалі не знають про це. В обговоренні поправок, хоч якось, узяли участь менше 2% громадян, а 62,3% не брали такої участь і не мають бажання це робити. Добре знайомі із запропонованими змінами – 4,4% громадян,а 51,5% майже або і зовсім нічого про них не знають. Повні результати відповідей у таблицях нижче:

конституція дослідження alter idea

відношення до конституційних змін Alter Idea

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 19 вересня 2015 року. Було опитано 2008  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Опитування  проводилося у рамках моніторингу  ставлення громадян до реформ в Україні.  Дослідження проведене за підтримки Уряду Швеції. 

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=7623

Добавил: Дата: Окт 5 2015. Рубрика: Социографика. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes