В Киев стягиваются любители Московского патриархата. Спортивного вида

Как сообщает на своей странице в социальной сети Facebook Олег Бондаренко (“Птах Метис”) в Киев на автобусах и мотоциклах стягиваются молодые люди спортивного вида, которые позиционируются себя в роли поломников Московского Патриархата и как участники так называемого Марша мира.

Речь идет о таких пророссийских байкерских организациях “Падонки Донбасса” и “Ангелы”.

Известно также, что “паломники” прорвали КП вблизи Борисполя и провоцируют аварии на дорогах. В одной из таких аварий уже погибло три человека.

Кроме того, замечено несколько крытых грузовиков, груженных чем-то тяжелым. Содержимое грузовиков неизвестно.

боевики МП

боевики МП 1

 

 

 

 

 

 

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=14303

Добавил: Дата: Июл 25 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

2 комментария для “В Киев стягиваются любители Московского патриархата. Спортивного вида”

 1. Роман

  Стаття 161 ККУ. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії

  1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності або образа почуттів громадян у зв’язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками, –

  караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

  2. Ті самі дії, поєднані з насильством, обманом чи погрозами, а також вчинені службовою особою, –

  караються виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до п’яти років.

  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, які були вчинені організованою групою осіб або спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, –

  караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

  • о_к

   А зачем вы цитируете законодательство о религиях? При чем тут религии? Или РПЦ уже созналась в своей политъереси и признала, что у неё – какой-то свой культ, не как у всех православных.

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes