Вілкул назвав Майдан “переворотом”: скандал на “Інтері”

Вечірній ефір “Чорного дзеркала” на “Інтері” завершився скандалом. Причиною стали слова народного депутата від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула про Євромайдан (на відео з 26-ї хвилини).

вілкул-революція-гідності-переворот

Олександр Вілкул заявив, що в Україні “після перевороту відбулася величезна маніпуляція”, а, незважаючи на обіцянки влади, життя стає “все гірше і гірше”. У відповідь нардеп Дмитро Добродомов закликав його вибачитися перед родичами героїв Небесної сотні і українцями за те, що він “назвав Майдан переворотом”.

Вілкул у відповідь заявив: “Давайте зосереджуватися на тих питаннях, які потрібні людям”. Після цього нардеп Борислав Береза поставив Вілкула перед вибором: “Або він вибачається, або ми встаємо і йдемо!”. Ведучий намагався вирішити ситуацію, що склалася, але депутати спочатку сперечалися, а потім почали розходитися, хоча до кінця ефіру залишався ще час.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=16821

Добавил: Дата: Дек 3 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...

Карта сайта