Вілкул назвав Майдан «переворотом»: скандал на «Інтері»

Вечірній ефір «Чорного дзеркала» на «Інтері» завершився скандалом. Причиною стали слова народного депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула про Євромайдан (на відео з 26-ї хвилини).

вілкул-революція-гідності-переворот

Олександр Вілкул заявив, що в Україні «після перевороту відбулася величезна маніпуляція», а, незважаючи на обіцянки влади, життя стає «все гірше і гірше». У відповідь нардеп Дмитро Добродомов закликав його вибачитися перед родичами героїв Небесної сотні і українцями за те, що він «назвав Майдан переворотом».

Вілкул у відповідь заявив: «Давайте зосереджуватися на тих питаннях, які потрібні людям». Після цього нардеп Борислав Береза поставив Вілкула перед вибором: «Або він вибачається, або ми встаємо і йдемо!». Ведучий намагався вирішити ситуацію, що склалася, але депутати спочатку сперечалися, а потім почали розходитися, хоча до кінця ефіру залишався ще час.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=16821

Добавил: Дата: Дек 3 2016. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны

Загрузка...
Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes