Володимир Парасюк назвав українських політиків, які фінансують ДНР та ЛНР

епер я розкажу хто тут «агент кремля» і виконує «російський сценарій», — пише Володимир Парасюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, одним з сценаріїв Росії є те, що вона хоче формалізувати і надати суб’єктності ЛНР і ДНР. Завдання полягає в тому, щоб ці «республіки» набрали ознак державності, щоб у них були свої органи влади, своя армія і юстиція, щоб існувало поняття економіки і торгівельних відносин. Путін виводить їх зовсім на інший рівень і змушує українську сторону з ними говорити і домовлятись. Це план вічної війни проти України з фінасуванням окупанта Україною.

Тому всі, хто проти торгівелної блокади і є агентами кремля або просто дурнями.

Цих виродків потрібно тримати у статусі терористів, дикунів і окупантів а не надавати їм статусу партнерів і переговорників.

Якщо нам потрібне Придністров’я або Абхазія, тоді торгуємо з ними на здоров’я, але якщо ми хочемо перемогти в цій війні і щоб наші діти не знали цього жахіття, то потрібно зробити окуповані території некомфортними для існування, щоб ворог відчував складнощі у реалізації своїх планів і щоб у нього не було ресурсу протистояти українській армії.

Цікаво, якби проводив Плотницький або Захарченко свої фейкові засідання без світла, води і газу? Щоб вони казали на відсутність роботи і соціальний колапс? Хтось скаже що Росія на все дає гроші. НЕ ДАЄ, а ДАВАЛА. І це був її план запустити проект, який потім би перейшов на самофінансування. Цю реалізацію спецслужби Росії змогли втілити в життя через наших олігархів, продажних чиновників і «безхребетного» гаранта української Конституції.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=19364

Добавил: Дата: Фев 22 2017. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

1 комм. для “Володимир Парасюк назвав українських політиків, які фінансують ДНР та ЛНР”

  1. наталья

    абсолютно согласна с Парасюком нельзя легализировать фиктивные республики это противоречит нашей конституции отказ от торговли возможно также уменьшит контрабанду

Комментарии недоступны
Загрузка...
Погода
Карта сайта