Якщо “план А” не спрацює, Україна отримає зброю – Андерс фог Расмуссен

Європа може надати зброю Україні, якщо сепаратисти і Росія будуть продовжувати порушувати режим припинення вогню на Донбасі. Про це сьогодні під час виступу на 12-й щорічній зустрічі “Ялтинської європейської стратегії” в Києві заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, передає кореспондент РБК-Україна.

“Якщо надалі буде продовжуватися порушення припинення вогню, якщо буде зрозуміло, що Росія і підтримувані нею сепаратисти відповідають за порушення умов припинення вогню, прийде час для західних країн надання зброї Україні, щоб Україна стала більш здатної оборонятися”, – зазначив Расмуссен.

При цьому екс-генсек НАТО висловив надію на те, що конфлікт на сході України вирішиться мирним шляхом.

“Мінські угоди недосконалі, але я вважаю, що це найкращий з можливих способів знаходження розв’язки”, – додав Расмуссен.

При цьому він нагадав, що у 1994 р. Україна відмовилася від своєї ядерної зброї, натомість отримавши гарантії безпеки від США, Великої Британії та Росії.

Зазначимо, що позицію Расмуссена на YES 2015 підтримав екс-спікер Сейму Польщі Радослав Сікорський. “Протитанкове озброєння має бути поблизу України, наприклад, у Польщі чи в Румунії. І якщо проросійські чи російські сили зайдуть глибше територією України, то це озброєння дуже швидко, протягом годин надійде в Україну. Президент Путін повинен це чітко розуміти”, – заявив Сікорський.

Короткий URL: http://alter-idea.info/?p=7246

Добавил: Дата: Сен 15 2015. Рубрика: Новости. Вы можете перейти к обсуждениям записи RSS 2.0. Все комментарии и пинги в настоящее время запрещены.
Loading...
Загрузка...

Комментарии недоступны
Загрузка...


Карта сайта
Войти | Дизайн от Gabfire themes