Меню

Відеонагляд ваша безпека

«Хто володіє інформацією - володіє світом». Цей вислів вже давно став девізом сучасної людини. У ритмі життя великих міст особливо яскраво відчувається брак 24-х годин у добі, щоб встигати знаходитися в декількох місцях одночасно. Протягом дня проходить безліч подій, іноді просто необхідно було б відмотати час назад і переглянути їх ще раз. Повернути час назад? Всі прекрасно знають, що це неможливо. Все ж ні, якщо встановити камери відеоспостереження – можливо все!Відеонагляд почали вперше використовувати військові і правоохоронні органи. Коли ціни на обладнання стали доступними – його встановлювати в цілях безпеки та охорони свого житла і власності.

Касетні відеомагнітофони були замінені цифровими технологіями. У наш час всі дані записуються на цифрові носії інформації. Завдяки новим сучасним технологіям в охоронному відеоспостереженні з'явилося зображення високої роздільної здатності (Full HD), можливість передавати відеоінформацію на величезні відстані і зберігати її на дисках або «флешках». Відеонагляд стали використовувати не тільки для охоронних цілей, а й для віддаленого контролю – завдяки інтернету.

Їдучи у відпустку або відрядження в інше місто або країну, Ви з легкістю зможете побачити, що відбувається у вашу відсутність. Вартість установки системи відеоспостереження за останній час знизилася. Величезна конкуренція з боку виробників обладнання дозволяє вибрати рішення для відеонагляду на будь-який гаманець, воно стало більш доступним як для вирішення професійних завдань, так і для невеликого бізнесу або захисту свого майна.

Щоб захистити свій дім, достатньо встановити одну камеру, і ви зможете спостерігати за тим, що відбувається перед дверима або огорожею в будь-який час. Навіть у цілковитій темряві, камера фіксуватиме усі події, завдяки інфрачервоній підсвітці. Відеонагляд догляне за вашими дітьми, коли вас немає поруч. Виявить недоброзичливих сусідів та нагляне за припаркованим авто.

Відеоспостереження в офісі, магазині, кафе, ресторані допоможе підвищити дисципліну персоналу, вирішити конфліктні ситуації з клієнтами, проаналізувати поведінку покупців і провести маркетингові дослідження, боротися з крадіжками на робочому місці.

Чи необхідно вам відеоспостереження? У кожного своя власна відповідь на це запитання. Але якщо ви хочете дізнатися більше про відеонагляд для вирішення саме Вашого завдання, завітайте на наш сайт або зателефонуйте нам за телефоном 068 541 91 32.

Наші фахівці допоможуть підібрати обладнання, підходяще саме для вашого бізнесу чи дому. Довіртеся професіоналам, ми втілимо ваші мрії в реальність!

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-10-20 Раздел: Ваши товары