Меню

"ТопГард": безпека та захист

Компанія "ТопГард" пропонує кваліфіковані послуги в сфері охоронної діяльності. У нас ви завжди можете замовити фізичну охорону об'єктів,особисту охорону,озброєну охорону,оренду авто з водієм,різноманітні технічні і юридичні послуги. Також ми гарантуємо надійну безпеку масових заходів.

Маємо використовувати в охоронних послугах новітню техніку та озброєння, в разі необхідності проводимо модернізацію вже існуючих на об'єкті систем безпеки.Персонал компанії складається із кваліфікованих фахівців,готових до будь-яких екстрімальних ситуацій.Наші охоронці мають досвід у вирішенні найскладніших питань щодо безпеки людського життя та приватного майна. Крім того вони володіють надзвичайно швидкою реакцією і стійкою психікою,що у данній професії є одним із найважливіших чинників успіху. Слід зазначити, що у багатьох фахівців ають міжнародні сертифікати,здобуті у навчальному центрі МОССАД (Ізраїль).

За необхідністю можливо цілодобове патрулювання об'єктів з використанням сторожових і службових собак.Для вдалого виконання охоронної служби наші фахівці складають детальний план,стосовно запровадження в дію необхідних заходів на охороняємому об'єкті.Заздалегідь проводиться ретельний аналіз місцевості і об'єкту.

Окрім вищезазначених послуг, ми виконуємо і спеціальні охоронні послуги до яких належать: корпоративні розслідування, аудит з безпеки, менеджмент в сфері безпеки,оренда службових собак, послуги кінологів, водолазів та багато інших послуг.

Протягом тривалого часу свою безпеку нам довіряють такі відомі компанії, як: "Adidas", "Dior", "Zara", "Louis Vutton", "Vestas", " Procter&Gamble", телевізійний канал "1+1" , "UEFA", "Хокей",

"Dream Town", " Okko" та багато інших.

Фахівці нашої компанії неодноразово супроводжували в Україні і відомих політичних діячів - держсекретаря Мадлен Олбрайт,президента Ізраїлю Моше Кацава, президента Польщі Олександра Квасневського, мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані, а також улюбленого кіноманами усього світу актора Алена Делона та ще цілий ряд знаменитостей.

Забезпечуємо охорону таких масових засобів,як концерти, матчі, ділові зустрічі, світські прийоми, суспільно-політичні заходи, корпоративи, весілля, банкети,тощо.

Більш детальну інформацію, щодо забезпечення охоронної діяльності, оплати послуг та переліку контактів для зв'язку,можна дізнатися на сайті нашої компанії.

"ТопГард" завжди до ваших послуг.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-04-28 Раздел: Ваши товары