Меню

Західна консалтингова група

Протягом останніх 12 років Західна консалтингова група зарекомендувала себе в якості надійного юридичного партнера українського бізнесу, що діє у Львівській області і в західноукраїнському регіоні в цілому. Основні напрямки роботи: надання консультацій та юридичний супровід бізнес-діяльності різноманітних компаній, зокрема, в таких галузях, як корпоративне право, захист інтелектуальної власності, податкове право, бухгалтерські послуги та аудиторська діяльність.

Крім того, вважаючи на прикордонне з Європейським Союзом розташування Львівської області, Західна консалтингова група спеціалізуються також на забезпеченні правового режиму діяльності суб’єктів підприємницької діяльності у випадках їх контакту або співпраці з органами державної влади. Зокрема, у разі необхідності, компанія гарантує швидку акредитацію на Львівській митниці, - протягом одного дня, якщо зібрані та правильно оформлені всі необхідні документи. Якщо ж документи були частково неправильно оформлені, то спеціалісти ЗКГ допоможуть їх виправити або скласти їх заново, з урахуванням всіх аспектів українського законодавства.Які саме документи необхідні для акредитації на митниці, а також більш детальна інформація про юридичні послуги ЗКГ дивиться тут http://www.zkg.ua/yurydychni-posluhy-dlya-vlasnoji-spravy-posluhy-korporatyvnyh-yuryskonsultiv/akredytatsiya-na-mytnytsi/

Слід також зазначити, що процес акредитації на митниці, включно з оформленням документації, потребує багато часів і часто містить в собі латентні правові пастки, про існування яких може знати тільки професійний та досвідчений юрист. Тому краще звернутися до його послуг, ніж самостійно боротися з бюрократичною машиною. Тим більше, що податкове та митне законодавство постійно змінюється, часу від часу виникають детальні обставини, які необхідно враховувати при веденні внутрішнього податкового та бухгалтерського обліку.

Значну увагу ЗКГ приділяє проведенню тренінгів в таких галузях, як бухгалтерія, податки для PROFI та готівкові операції. Пов’язано це не тільки з законодавством, що постійно змінюється, але й з необхідністю підвищенням рівня професійності бізнесу. До того ж запроваджені курси та семінари орієнтовані не стільки для новачків, - і це зрозуміло, - але й для власників бізнесу та бухгалтерів з досвідом. Адже тільки практикум допоможе зорієнтуватись у морі української регуляторної бюрократії.

Фізична адреса ЗКГ, контактні телефони, схема проїзду та банківські реквізити вказані на сайті компанії.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-06-20 Раздел: Ваши товары