Меню

Стильні меблі від «New Art»

Гарні дизайнерські меблі – мрія кожної родини. А якщо вони ще й на диво міцні, компактні і за сучасними стандартами функціональні, - то у такому випадку годі шукати щось інше.

Саме такі меблі пропонує своїм покупцям українська меблева компанія «New Art». Тут можна замовити виготовлення будь-яких видів меблів – від гостинних і до кухонь.

До речі, що стосується останніх - багато господинь цікавляться, які стилі кухонних меблів найактуальніші на сьогоднішній день. Талановиті дизайнери компанії, з огляду на модернові тенденції меблевої моди розробили свої власні, доволі цікаві і практичні, варіанти для кухні.

До вашої уваги презентуємо кухонні меблі, виготовлені в трьох абсолютно різних, стилях. По-перше, це доволі просторі кухні-студії, які розраховані на великі кімнати. У каталозі кухні даного стилю запропоновані у декількох кольорових рішеннях. Такі кухні можна розташовувати, враховуючи особливості дизайну квартири, розмір площі, виділеної під кухню.

Скажімо, лінійне, острівне і півострівне планування пасує для кухні площею від 6 до 12, а можливо й більше, квадратних метрів. Паралельне планування - для кухонь із площею 9 квадратних метрів. П-подібне і Г-подібне планування найкраще виглядає в кухнях, площею від 6 до 8 квадратних метрів.

кухні на замовлення

Кухні в стилі модерн – найкращий вибір для невеликих квартир і будинків. Але й великі кухні теж дуже гарно виглядають у даному стилі. Ці меблі вигідно відрізняються вигнутими, асиметричними лініями. Із якого саме матеріалу виготовити такі кухонні речі, вирішувати вам. На вибір пропонуємо шпон, пластик, масив, емаль, акрил і недорогу бюджетну плівку.

І третій, останній стиль – це класичні кухні, які вдало виглядають у приміщенні будь-якого розміру. Тут можна пофантазувати і зробити дуже цікаве, стильне планування.

Звісно, ми завжди готові створити для клієнтів і індивідуальні кухні на замовлення, які будуть повністю відповідати їхнім побажанням. Для втілення таких мрій у нашій команді працюють талановиті дизайнери і майстри.

Слід зазначити, що ми абсолютно безкоштовно надаємо такі послуги, як консультація, виїзд за місцем проживання клієнта і замір площі, відведеної для розташування тих чи інших меблів, розробка дизайнерського проекту, доставка і монтаж готових меблів.

Якщо ви бажаєте придбати гарні, якісні меблі за помірною ціною, та ще й з гарантією 5 років, із можливістю сервісного обслуговування, тоді ви зробили правильний вибір. За найменший термін часу, ми радо виготовимо для вас замовлення будь-якої важкості.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-07-05 Раздел: Ваши товары