Меню

Збереження прибутків та компенсація збитків зі страхуванням фінансових ризиків

Будь-яка комерційна діяльність пов'язана з ризиками і загрозою залишитися ні з чим внаслідок необережного рішення або під впливом зовнішніх факторів. Страхування фінансових ризиків – можливість уникнути цієї шкоди і максимально скоротити втрати. Своєчасне замовлення послуги – можливість значно зекономити власні кошти в майбутньому. Це своєрідна подушка безпеки для підприємців.

Страховий захист – незамінний інструмент для ефективної діяльності підприємства. Він гарантує компенсацію при невиконанні договору недобросовісними партнерами або посередниками. Це надійний захист при здійсненні будь-якого роду фінансових операцій чи під час укладання контрактів. Страхування фінансових ризиків – стандартний бізнес-елемент з широкою та різноманітною сферою застосування.

Що входить до послуги?

Основне призначення страхування фінансових ризиків – захист клієнта від безповоротної втрати доходу або капіталу. Специфіка договору залежить від сфери діяльності та поставлених завдань. Серед можливостей – страхування кредитів або прибутку, банківських гарантій та електронних баз даних, страхування авіакомпаній, страхування ризику невиконання договору і відповідальності туроператорів. Умови визначаються індивідуально під певний проект.

При настанні страхового випадку необхідно звернутися до співробітників страхової компанії та надати інформацію компетентним органам. Мінімізувати збиток і прискорити отримання компенсації можна, слідуючи інструкціям фахівців. Рекомендується не робити ніяких необачних дій, не брати нових зобов'язань і не здійснювати виплат без професійної консультації. Лише так можна ефективно досягти безпеки для себе та власного капіталу.

Переваги професійного страхування фінансових ризиків

Тільки професіонали можуть надати послугу страхування фінансових ризиків. СК «Кий Авіа Гарант» – компанія, головне завдання якої – турбота про клієнтів по Україні та за межами. Багатий досвід страхової компанії – гарантія переваг такого співробітництва, серед яких:

  • Широкий асортимент страхових продуктів;
  • Комплексний та індивідуальний підхід до кожного конкретного випадку;
  • Прозорі умови співпраці;
  • Високий рівень обслуговування та постійна клієнтська підтримка;
  • Використання сучасних методів для врегулювання конфліктних ситуацій.

Страхування фінансових ризиків завжди пов'язане з великими коштами. Довіряйте його тільки фахівцям!

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-08-13 Раздел: Ваши товары