Меню

Цифрова техніка від компанії КТС

Компанія КТС https://ktc.ua/ пропонує різноманітну якісну цифрову техніку. У нас завжди можна придбати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та ПК, фото і відеокамери, навушники, колонки, гаджети, телевізори, оргтехніку, мережеве обладнання, відео спостереження, всілякі комплектуючі та інше.

Крім того, ми займаємося ремонтом та обслуговуванням вищезазначеної техніки. У разі будь-яких несправностей ви можете звертатись до нас по допомогу, незалежно від того, де саме було зроблено придбання, потребуючої ремонту техніки. Ми приймаємо у ремонт навіть таке обладнання, яке було куплено не у нашій мережі магазинів.

Під час ремонту або обслуговування техніки у сервісному центрі, ви маєте змогу скористатися підмінним фондом і до завершення ремонту експлуатувати прилади, запропоновані нашою компанією.

Що стосується каталогу товарів, то саме тут можна обрати і замовити будь-яку, необхідну вам цифрову техніку. Кожна одиниця товару представлена фотографією, повним описом і характеристикою. Також ви можете ознайомитися з відгуками покупців стосовно запропонованої нами продукції і залишити свої власні коментарі.

Якщо вам наприклад необхідно терміново купити смартфон, то задля оперативності пошуку у нашому каталозі є комфортний і практичний пошуковик. Необхідно лише зазначити потрібні вам параметри пошуку, для чого й пропонуються пошукові фільтри.

Вибір смартфонів різноманітний. Тут і Lenovo, і Samsung, і Huawei, Doogee, Caterpillar, Xiaomi, Nokia, Sigma, Apple, Sony, Lg та багато інших сучасних варіантів.

Багато моделей смартфонів можна придбати по акції за зниженою ціною і навіть отримати безкоштовний подарунок.

В додаток до смартфонів і кнопкових телефонів пропонуються такі аксесуари, як чохли, плівки, скло, карти пам’яті, кабелі синхронізації, зарядні пристрої, навушники, портативна акустика і акумулятори, селфі моноподи, Bluetooth гарнітури, автомобільні тримачі, чистячи засоби, тощо.
Для того, щоб замовити смартфон чи будь-яку іншу техніку, достатньо лише заповнити спеціальну форму заказу на сайті та надіслати її нам.

При необхідності надається можливість купити смартфон у розстрочку без будь-яких переплат. Більш детальнішу інформацію можна знайти на сайті компанії в розділі «Кредити On-line».
В разі виникнення питань, щодо необхідної вам техніки, ви маєте змогу отримати консультацію у наших спеціалістів, зв’язавшись з ними по телефону або по електронній пошті.

Адреси магазинів КТС та усі контактні дані можна знайти в розділі «Контакти».

Добавил: Alter Idea Дата: 2017-01-27 Раздел: Ваши товары