Меню

Де знайти інформацію про політичні партії України?

В різні періоди історії в Україні спостерігалося явище зростання кількість політичних партій. Це призводило не до збільшення думок при владі, а до того, що виборці остаточно заплутувалися і вибір їх ускладнювався.

На сьогоднішній день це явище знову знайоме суспільству. Великі партії розпалися на безліч маленьких і намагається заплутати власних виборців. Якщо ж ви не хочете бачити при владі все ті ж особи то перш ніж віддати свій голос перевірте минуле політичні сили яку ви підтримуєте.

Зробити це дуже просто. На сьогоднішній день майже кожен має доступ до відкритої інформації. Громадська організація «ЧЕСНО» зібрала на своєму інформаційному ресурсі максимальну кількість даних про політичні сили та їх представника. Надана суспільство інформація дозволить виборцям віддати голос на користь того кандидата, якого вони дійсно хотіли б бачити при владі. Або ж виключити тих, кого вони бачити у керівництві не хочуть.

Які саме данні представленні на сайті

Вся інформація зібрана на сайті «ЧЕСНО» є об'єктивною. Вона ґрунтується на достовірних фактах. Крім цього оглядачем представлена ​​суб'єктивна думка учасників організації. ЇЇ Ви можете знайти в розділі аналітика.

Тут з'являються свіжі новини про діяння політичних сил і їх можливий парі. «ЧЕСНО» не підтримує нікого з політичних діячів. Організація складається з незалежних експертів які однаково оцінюють всіх кандидатів. Головним завданням команди є не створити піар чи антирекламу політичної сили, інформувати суспільство про діяльність її представників.

Мета організації

Суспільна організація «ЧЕСНО» не є комерційною та політичною. Головною метою об'єднання є інформування суспільства. Таким чином активісти і волонтери, які входять до складу команди «ЧЕСНО» намагаються побудувати демократичне суспільство, а політичну сферу зробити більш прозорою і зрозумілою для населення.

Політичні діячі при владі це результат волевиявлення населення. Але результат дій які отримує країна не співпадає з очікуваннями. Пов’язано це перш за все з тим, що населення не має можливості дати справедливу оцінку діям політиків і прийняти правильне рішення – чи гідні вони влади.

Саме це виправити намагається команда «ЧЕСНО». Вони представляють населенню максимальну кількість інформації про партії, а також їх учасників. Ви маєте змогу дізнаватися про дії не лише лідерів політичних угрупувань, але й про інших членів.

Джерело: chesno.org

Добавил: Alter Idea Дата: 2018-09-13 Раздел: Ваши товары