Меню

Які переваги клієнтам надає членство Банку Альянс у ЄБА

Через недостатній рівень фінансової грамотності ми дуже часто можемо робити ті чи інші помилки в управлінні своїми грошима. Але існують деякі специфічні, які зустрічаються переважно в жінок. Тому саме в цій статті ми й розглянемо шкідливі для бюджету звички, які зустрічаються найчастіше серед представниць прекрасної статі, та яким чином їх можна уникнути:

  1. Нераціональні витрати на гардероб.

Більшість жінок сильно залежать від того, що думають про них оточуючі. Через це вони нерідко придбають речі, які їм зовсім не по кишені. Також існує думка, що тільки завдяки брендовому одягу можна виглядати стильно. Однак іноді продукція іменитого дизайнера є менш якісною, ніж товари «без імені». Зекономлені на одязі гроші раціональніше відкладати для більш масштабної покупки або для інвестування в майбутнє.

2. Приймати фінансові поради від подруг.

Представниці слабкої статі обговорюють у колі друзів усі свої проблеми, зокрема й фінансові. До того ж, вони дуже ретельно прислухаються до всіх порад, які оточуючі можуть висловити. Однак не завжди такі думки є вірними й вартими вашої уваги. Краще навпаки ні з ким не обговорювати фінансову сторону життя.

3. Відсутність накопичень.

Ні для кого не є секретом, що серед жінок дуже багато шопоголиків, котрі зовсім не вміють економити і відкладати гроші. Для того, щоб ймовірності витратити накопичене зовсім не існувало, ідеальним варіантом буде відкрити депозит. У такому випадку ще й з’являється можливість отримання пасивного доходу.

Для того, щоб депозитний рахунок приносив значний прибуток, варто правильно підібрати банк для співпраці. Банк Альянс – це комерційна установа, яка надає клієнтам найвигідніші умови. Ще більше клієнтська база збільшилася після приголомшуючої новини про вступ банку в Європейську Бізнес Асоціацію. Саме ця подія підтверджує надійність і безпечність співпраці із ним.

4. Витрати заради економії.

Розпродажі – це досить банальний трюк маркетологів, про який зараз, здається, знає кожний. Але все одно люди ведуться на приманливий цінник із закресленою великою цифрою, що вказує на стару вартість. Саме таким чином жінки купують величезну кількість речей, які їм зовсім не потрібні. Така примарна економія насправді робить наш гаманець тоншим.

Варто тільки почати слідувати цим простим правилам, як вільних коштів стане помітно більше. Так чому б не відкрити депозитний рахунок у Банку Альянс і не почати примножувати їх день за днем?

Джерело: Bankalliance

Добавил: Alter Idea Дата: 2018-09-18 Раздел: Ваши товары