Меню

ПАТ «Центр енергетичних інновацій»

ПАТ «Центр енергетичних інновацій» у Львові надає в оренду офісні приміщення в одному із престижних старовинних районів міста. Основні переваги нашого офісного центру полягають у тому, що він розташований майже в серці Львова – відстань до центру міста складає лише 800 метрів.

Але, незважаючи на таку близькість до центру, офіс все ж таки забезпечений затишком завдяки своєму усамітненому місцезнаходженню. Поблизу розташований лише спорткомплекс «Євроспорт» та бізнес-центр «НТОН», а відсутність промислових підприємств створює передумови для спокійного мікроклімату та реалізацї власних проектів.

недорого офісні приміщення у Львові.

З вікон офісного центру відкриваються чудові краєвиди міста. Якщо з третього поверху можна побачити лише стару частину Львова, то підійнявшись поверхом вище, ви будете неабияк вражені, адже тут видимість усього міста розкривається як на долоні. А цікаві архітектурні рішення декількох історичних епох дуже вдало гармонують із оточуючими природніми пейзажами. Панорама міста дійсно милує око.

Атмосфера Львова просто чудова! Приязні доброзичливі мешканці з особливою повагою ставляться до гостей міста. Наразі Львів виступає як поєднуючий Україну та Європу діловий міст. Тому й для тих, хто наважиться реалізувати у нас свій бізнес чи компанію, відкриються чудові можливості та пропозиції. Також, окрім оренди офісів, ми надаємо можливість орендувати і складські приміщення, зручно розтошовані у підвалі нашого ділового центру. Усі приміщення знаходяться у чудовому стані, обладнані необхідними інженерними комунікаціями, доступом до телефонного зв’язку та інтернет-мережі.

Приміщення комплексу розташовані у двох корпусах. У каталозі нашого сайту ви маєте змогу ознайомитися із фотографіями кімнат, коридорів і зовнішнього вигляду офісного центру в цілому. Також тут представлені детальні поверхові плани усієї будівлі. Поряд є парковка, яка вміщує на своїй території 65 автівок. А за допомогою зручного транспортного сполучення можна дістатися до будь-якої частини міста.

Зв’язатися з нами можна по телефону або ж через електронну пошту. Ви можете написати нам повідомлення, форма для його заповнення і відправлення, а також і наші контактні данні знаходяться в розділі «Контакти» у нас на сайті. Також на нашому сайті можна детально ознайомитися із іншими новинами ринку нерухомості. Ласкаво просимо до міста Львова!

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-08-20 Раздел: Ваши товары