Меню

Каріотипування в Києві

Рано чи пізно будь-яка пара починає замислюватися про дитину. При цьому чоловік і жінка мріють про здорове потомство. На превеликий жаль, радість батьківства і материнства доступні не всім. Все більше молодих чоловіків і жінок дітородного віку стикаються з репродуктивними порушеннями.

Якщо мова йде про безпліддя, то існує кілька десятків причин, здатних викликати збої в роботі органів репродуктивної системи. Одна з причин - генетичні порушення. Саме тому в багатьох країнах світу обов'язковою процедурою при плануванні вагітності і діагностиці безпліддя є каріотипування.

Що таке каріотип і яким він буває?

Каріотип - хромосомний набір людини. Норма для здорової людини - 46 хромосом. Дитина успадкує по 23 хромосоми від кожного з батьків.

У деяких людей зустрічаються перебудовані ділянки хромосом. При цьому людина може жити з цим і навіть не знати про генетичне порушення. Проблема спливає тільки тоді, коли пара починає планувати вагітність. Дефекти хромосом в такому випадку є причиною:

 • вагітності, що завмерла;
 • викиднів;
 • народження дитини з генетичними патологіями.

  Безумовно, медицина не має способів змінити каріотип людини. Однак, якщо вчасно провести аналіз хромосомного набору і дізнатися першопричину безпліддя, можна підібрати ефективні заходи для вирішення проблеми.

Все більше пар з діагнозом безпліддя вдаються до ЕКЗ. У деяких випадках використовуються донорські статеві клітини. Все це є вирішенням проблеми хромосомних порушень.

Аналіз крові на каріотип - коли потрібно дослідження?

Каріотипування - специфічний метод дослідження, який проводиться за певними показниками. Основні з них:

 • рання менопауза або відсутність менструацій;
 • звичне невиношування вагітності;
 • порушення основних показників спермограми партнера;
 • первинне або вторинне безпліддя;
 • наявність хромосомних порушень у партнерів, близьких родичів партнерів;
 • випадки мертвонародження або народження в родині дітей з генетичними вадами.

Каріотипування: важливі факти про аналіз

Чи потрібна підготовка до аналізу. Для отримання максимально достовірних результатів досліджень, рекомендується певна підготовка до аналізу, яка включає:

 •  відмова від алкоголю за 3-4 тижні до дослідження;
 • аналіз проводиться не раніше, ніж через 2 тижні після грипу, ГРВІ або будь-який інший інфекції;
 • аналіз здається не раніше, ніж через 1 місяць після закінчення прийому антибіотиків;
 • здавати кров на аналіз рекомендується не натщесерце, а в стані ситості.

Як проводиться аналіз?

Матеріалом для дослідження виступає венозна кров людини. Аналіз проводить лікар-лаборант за допомогою спеціального обладнання і витратних матеріалів. Направлення на аналіз дає лікар-генетик. На практиці можуть використовуватися два види каріотипування: стандартне і молекулярне. Стандартне використовується рідко, тому що не діагностує більшість генетичних патологій. Молекулярне визначає основні хромосомні відхилення.

Скільки коштує діагностика?

У столиці працюють десятки лабораторій і медичних центрів, які пропонують дослідження каріотипу людини, в тому числі у вагітних. Вартість аналізу в більшості випадків доступна і визначається ціновою політикою медичного закладу

Де здати аналіз на каріотип у Києві?

Лабораторія ІГР Лаб в Києві запрошує чоловіків і жінок пройти дослідження каріотипу. Фахівці клініки - це лікарі та лаборанти з великим досвідом роботи. Ми працюємо в сфері репродуктивного здоров'я і активно розвиваємо діагностичний напрямок. Вже сьогодні ви можете пройти діагностику в комфортних умовах і з гарантією отримання максимально достовірних результатів аналізу. Ми пропонуємо доступні ціни, уважне ставлення до пацієнтів, консультації провідних фахівців Києва та високоточну генетичну діагностику з отриманням швидких результатів.

Добавил: Alter Idea Дата: 2019-10-07 Раздел: Ваши товары