Меню

Хто з партій лідирує в Україні за кількістю кандидатів

У той же час, політичні партії проявляли різну зацікавленість у місцевих виборах в межах різних регіонів. Неоднорідність регіонального представництва кандидатів стосується і партій, які мають депутатські фракції у Верховній Раді України. Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунув найбільшу кількість кандидатів у багатомандатних виборчих округах усіх макрорегіонах України, окрім Донбасу, де поступився за цим показником «Опозиційному блоку».
кількість кандидатів від партій alter idea
 Блок Петра Порошенка «Солідарність» у порівнянні із усіма іншими партіями висунув найбільшу кількість кандидатів у багатомандатних виборчих округах в майже усіх макрорегіонах України, крім Донбасу (Донецька та Луганська область.) На Донеччині та Луганщині найбільшу кількість кандидатів на місцевих виборах висунула політична партія «Опозиційний блок». У областях Центру, Півдня, Заходу та Сходу України партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунула найбільшу кількість кандидатів.
ВО «Батьківщина» за кількістю кандидатів займає 2 місце серед усіх партій в Центрі, на Заході та Сході України, 3 місце на Півдні та лише 4 місце на Донбасі. Радикальна партія Олега Ляшка займає третє місце за кількістю кандидатів в Центрі України, 4 місце на Заході, 6 місце на Півдні, Сході та Донбасі. Політична партія «Об’єднання Самопоміч» займає 7 місце за кількістю кандидатів серед усіх партій, які беруть участь у місцевих виборах на Донбасі, 9 місце на Заході України. У порівнянні з іншими партіями «Об’єднання Самопоміч» на Півдні замає лише 19 місце за кількістю кандидатів, на Сході-15 місце, Центр-12 місце. Партія «Опозиційний блок» висунула найбільшу кількість кандидатів на Донбасі (1 місце), а також за відповідним критерієм займає 2 місце на Півдні, 4 місце в Центрі та 5 місце на Сході. На Заході України «Опозиційний блок» за кількістю кандидатів займає 12 місце. Відзначимо, що Громадянська мережа ОПОРА провела аналіз розподілу кандидатів від парламентських партій у 5 основних макрорегіонах: Захід (Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька області), Центр (Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська, Чернігівська області та місто Київ), Південь (Миколаївська, Одеська, Херсонська області), Схід (Дніпропетровська, Запорізька, Харківська області), Донбас: Донецька та Луганська області. Джерело: Думки в голос
Добавил: Alter Idea Дата: 2015-10-09 Раздел: Блог-пост