Меню

У Житомирській області - масові порушення виборчого процесу

Жителі села Біла Криниця, що в Радомишльському районі Житомирської області, в день голосування отримали бюлетені зі списком кандидатів до обласної ради з чужого округу. Про це повідомив голова комісії, повідомляє прес-служба "Опозиційного блоку". Порушення виборчого процесу в Олевському районі alter idea Як з'ясувалося, напередодні, під час процедури отримання бюлетенів, чітко прописаної виборчим законодавством, члени комісії не звернули увагу на те, що в бюлетені ділянки 180/923, розташованого в тридцять другому виборчому окрузі, фігурують кандидати з тридцять третього округу. Хоча члени комісії мали перевірити відповідність номерів виборчого округу, до якого належить виборча дільниця, що отримала виборчі бюлетені, номер виборчої дільниці, а також наявність відбитка печатки комісії.
"Це свідчення низького рівня організації виборчого процесу і, відповідно, недостатнього професійного рівня членів комісії. Йдеться про порушення виборчих прав майже 800 жителів села. Сподіваюся на об'єктивне розслідування причин порушення", - прокоментував ситуацію народний депутат України, голова Житомирської обласної організації Опозиційного блоку Юрій Павленко.
Крім того, напередодні виборів до житлового будинку голови Олевської районної організації ВО "Свобода" Юрія Ковалінського, поки він займався підготовкою до виборів, пробрались невідомі. Розбивши зовнішнє скло та витиснувши внутрішню раму, зловмисник потрапив до будинку. За словами свободівця, на перший погляд нічого цінного не зникло, крім записних книжок. Безладу також не було.
"Гість намагався вийти з будинку через двері, але не вдалося відкрити замок, тому вийшов через вікно. Версія пограбування відпадає, бо взяти було що, але усе лишилося. Хочу нагадати, що схожий.
Крім того, в тому ж Олевському районі невідомими були знищені рекламні білборди, агітаційні матерали та палатки кандидата в депутати Житомирської облради Олександра Ніколайчука та кандидата на посаду міського голови Олевська Олега Омельчука. Неофіційно учасники передвиборчого процесу говорять, що такі діє міський голова анатолій Повар, який фактично володіє Олевськом більше 20 років і вже змінив з десяток партій аби залишитися на посаді.
Добавил: Alter Idea Дата: 2015-10-25 Раздел: Блог-пост