Меню

Так "Самопоміч" в опозиції, коаліції, взагалі у владі чи... де?

Партія Президента Солідарність поширила заяву до львів'ян із пропозицією проголосувати за європейське місто й ... підтримати в другому турі діючого голову міста а за сумісництвом й лідера партії Самопоміч - Андрія Садового! - пише відомий політолог Юрій Шведа на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Заява ця викликає більше запитань аніж дає відповідей - особливо в тих, що схильні сприймати політику як боротьбу принципів, а не інтересів!

Й ці запитання насамперед до партії нових політиків з Самопомочі і її лідера, який поміж заняттями загальнонаціональною політикою вирішив зробити зі Львова ...європейське місто !!!1) Якщо між партіями Самопоміч та Солідарність такі тісні партнерські стосунки - то чому Самопоміч не підтримала в Києві голову Солідарності В. Кличка - а мала таки свого кандидата? 2) Чи означає це що Самопоміч і її лідер знімають свої принципові застереження до конституційної реформи - яка начеб-то вела до ще більшої узурпації влади президентом аніж це було раніше? 3) Чи погоджується у зв'язку з тим Самопоміч з особливим статусом Донбасу - проти якого вона так пафосно виступала? 4) Чи ставитиме тепер Самопоміч питання про відставку Генерального прокурора В. Шокіна і про новий склад ЦВК? 5) Чи повернеться Гопко в партію Самопоміч, яку цькували саме за співпрацю з БПП?

І лише одне запитання до Солідарності

1) Чи припиняється розслідування зловживань під час ЄВРО 2012 , ініційоване Президентом? І що буде якщо виявиться що у них був задіяний діючий міський голова?

Не тримайте, будь ласка, львів'ян за дурнів!!!

Перемога Садового має такий же стосунок до європейського міста - як Солідарність до Леха Валенси!!!

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-11-12 Раздел: Блог-пост