Меню

Теракти в Парижі організували за допомогою РФ - французька розвідка

Французький Національної ради з розвідки заявив, що має достовірними даними про те, що в терористичній атаці на рок-концерті в театрі «Батаклан» брали участь і громадяни Російської Федерації.

Французькими спецслужбами встановлено імена, принаймні, двох терористів, які є громадянами Російської Федерації, які раніше проходили службу в елітних підрозділах, підпорядкованих президентові Чечні Рамзану Кадирову. Про це заявило британське інформаційне агентство Mirror, посилаючись на високопоставлене джерело в Національній раді з розвідки Франції. Джерело зокрема повідомив агентству про те, що два терористи, імовірно чеченської національності, які раніше служили в підрозділах МВС Чечні і підпорядковувалися безпосередньо чеченчкому лідеру, взяли участь у нападі на театр «Батаклан». В даний час проводяться заходи щодо їх пошуку та знешкодження.

При цей імена фігурантів не називаються, а відзначається лише тільки те, що вони звільнилися зі служби приблизно на початку 2014 року і прилучилися до терористичної організації «Ісламська держава».

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-11-15 Раздел: Блог-пост