Меню

Нарощуючи свою присутність у Сирії РФ можливо відволікає увагу від України, - Штайнмайєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр не відкидає, що Росія, нарощуючи військову присутність у Сирії, намагається відвернути увагу від України.  Таку думку він висловив виступаючи в рамках засідання Комітету Європейського парламенту у закордонних справах в Брюсселі.

"Щодо Росії. Росія запустила весь цей конфлікт, і довго робила так, щоб ми не зробили міліметра прогресу під час останніх переговорів у Берліні і Парижі. Але ми бачили і рух у напрямку до більшого прогресу. Зараз Росія більше зацікавлена в розвитку військової присутності у Сирії. Можливо, вони фокусують свої зусилля в Сирії і відволікають від українського конфлікту", - сказав Штайнмаєр.При цьому він зазначив, що "якою б не була причина, але останні переговори з Україною і Росією були набагато конструктивнішими, ніж попередні". "Односторонні переговори сепаратистів були відкладені. Якщо б це сталося, Мінський процес вислизнув би з рук. Ми будемо продовжувати, щоб утримувати цей процес у робочому стані", - запевнив Штайнмайєр.

За словами міністра, зараз ЄС "стоїть перед питанням, що робити з санкціями проти Росії. "Дебати ще по-справжньому не почалися, і це повністю залежить від виконання Мінських домовленостей. Ми повинні подивитися, як ми зв'яжемо прогрес із санкціями з прогресом щодо Мінських домовленостей", - наголосив Штайнмайер.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-11-16 Раздел: Блог-пост