Меню

Енергоблокаду Криму зупинили внаслідок "договорняків" з Москвою - Іслямов

Акурат до візита Байдена в Київ українська влада зупиняє енергетичну блокаду Криму.

Таке рішення стало можливим внаслідок "політичних договорняків" між владою України, Росії та анексованого Криму.

Про це під заявив координатор акції по блокаді півострова Ленур Іслямов, передає "Крим.Реаліі".

"Природно, ми розуміли, що рано чи пізно якісь поступки нам теж доведеться робити для офіційного Києва. Тому що ми розуміємо, що є ті речі, якісь договори, які між владою України, окупаційною владою або московською владою, боюся зараз навіть припускати. Тому ми себе не сильно тішили тим, що ми будемо довго тримати енергоблокаду ", - заявив Іслямов.

З такою позицією не погоджується Правий Сектор, якмй намагався продовжити блокаду і відмовився прийняти "договорняки" з Москвою.

"Остання заява Меджлісу кримсько-татарського народу, яка не була узгоджена з нами та іншими представниками громадських організацій, добровольчих батальйонів та патріотичних рухів, що входять до штабу "Кримського майдану" на чолі з Ленуром Іслямовим, спрямована на поступки як зовнішнім, так і внутрішнім ворогам України", - йдеться у заяві, оприлюдненій на сторінці у Facebook.

Зазначається, що "відновлення постачання електроенергії по одній із ЛЕП, яка безпосередньо веде на завод пропутінського олігарха Фірташа, трактується нами як черговий антиукраїнський крок нинішнього режиму та загравання з нашими ворогами деяких наших партнерів та союзників".

"Спостерігаючи в останні дні реакцію РФ на результати акції "Блокада Криму", ми бачимо концентрацію великої кількості військової техніки та людського ресурсу в близькій відстані від контрольно-пропускних пунктів українських військових та активістів кримської блокади. За таких обставин "Правий сектор" припиняє свою роботу на блокаді в рамках "Кримського майдану", натомість наші бойові підрозділи будуть направлені на підсилення бійців ЗСУ, які обороняють українські кордони на лінії розмежування з окупованим Кримом", - наголосили у заяві.

Тим часом псевдоочільник окупованого півострова пообіцяв жорстоко карати "мародерів".  Разом із тим вВін визнав, що існує залежність півострова від материкової частини України.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-12-08 Раздел: Блог-пост