Меню

Росія розпочала банкіську окупацію України

У Сбербанку Росії, який працює в Україні, раптом пропало в назві слово "Росії". Мовляв, вони тепер просто Сбербанк. Якщо точніше, то ПАТ "Дочірній банк Сбербанку Росії" перейменовано в ПАТ "Сбербанк". Про це йдеться у відомостях з Єдиного держреєстру, - пише Андрій Пишний на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook . Вважаємо це не просто маніпуляцією, але й порушенням прав Ощадбанку. Ось наша офіційна заява.

Державний ощадний банк України заявляє, що на території України він є єдиним законним власником виключних майнових прав на наступні торговельні марки: «Ощадбанк» (свідоцтво №34083 від 15.08.2003 р.), «Сбербанк» (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.), «Oschadbank» (свідоцтво №204088 від 25.09.2015 р.) та інших.

Державний ощадний банк України вважає, що його права як власника зареєстрованих торговельних марок порушені, та звертається до ПАТ "Сбербанк" (Київ) із наступними вимогами: 1) Негайно припинити будь-яке незаконне використання ТМ «Сбербанк» на території України при наданні фінансових послуг банківською установою ПАТ "Сбербанк" (Київ), оскільки це вводить в оману споживачів та порушує права державного ощадного банку України. 2) У найкоротші терміни здійснити перейменування ПАТ "Сбербанк" (Київ) з метою припинення порушення виключних майнових прав державного ощадного банку України на ТМ «Сбербанк».

Державний ощадний банк України як найбільший державний банк, єдиним акціонером якого є держава в особі Кабінету Міністрів України, планує направити відповідні звернення та заяви до Національного банку України, Антимонопольного комітету України та судових органів з метою: 1) сприяння у врегулюванні спору учасниками банківського ринку для захисту інтересів клієнтів; 2) припинення недобросовісної конкуренції; 3) припинення порушення виключних майнових прав.

«Абсолютно зрозумілим є прагнення колег дистанціюватись від країни-агресора, проте ми не дозволимо зробити це за рахунок інтересів державного банку. Вважаємо неприпустимим введення в оману клієнтів державного ощадного банку», – заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний. Ми переконані, що численні клієнти Ощадбанку, особливо пенсіонери, люди літнього віку, будуть дезорієнтовані зазначеною зміною назви російського Сбербанку. Вважаємо неприпустимим намагання Сбербанку Росії таким незаконним шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу, адже постановою Верховної Ради України Росія на офіційному рівні визнана країною-агресором відносно України. І від цієї агресії державний ощадний банк України зазнав багатомільярдних збитків та змушений відстоювати свої інтереси, в тому числі в міжнародних судових інстанціях. Офіційно заявляємо: Ощадбанк використає всі законні механізми для захисту своїх прав та має рішучий намір захистити інтереси клієнтів, громадян України та інтереси нашої держави.

Добавил: Alter Idea Дата: 2015-12-29 Раздел: Блог-пост