Меню

Елітні авто для працівників СБУ

Елітні авто належать батькам, дружинам та іншим родичам співробітників СБУ. В СБУ пояснили, звідки у 11 співробітників відомства розкішні автомобілі за $ 30-100 тисяч.

Про це йдеться у розслідуванні програми Схеми, пише інтернет-видання Хроніка.інфо.

Журналісти розповідають, що ще в жовтні 2015 задокументували в Аскольдовому провулку біля Головного управління Служби безпеки України в Києві та області 11 розкішних автомобілів. Постало питання, як можуть співробітники із зарплатою 5-6 тисяч гривень дозволити собі такий транспорт.

Під час зйомки сюжету глава ГУ СБУ в Києві та області Михайло Глуговський переконував, що більшість співробітників користуються громадським транспортом і підкреслював, що автомобілі його підлеглих зареєстровані на родичів. На питання, чи може співробітник СБУ дозволити собі машину вартістю 40000 доларів, він відповів: "Співробітник не може. Але у нього є родичі, батьки та різні там можливості".

У грудні новопризначений керівник відомства заявив, що всі автомобілі співробітників СБУ були ідентифіковані.

Так, за даними СБУ, співробітник Тупицький їздить на автомобілі Mazda СХ 5 (вартість - близько $ 30 000), який належить рідній сестрі його дружини. Як стверджує сам сбушник, її батько - підприємець.

Працівник Керезвас їздить на BMW X5 (вартість - $ 70-100 тисяч), який належить його батькові. За словами Керезваса, гроші на автомобіль економили всією сім'єю протягом кількох останніх років. Співробітник Кувачев їздить на BMW 318i своєї матері. Жінка змогла дозволити собі такий дорогий автомобіль завдяки чоловікові, який понад 15 років працює за кордоном.

На машині своєї дружини Volkswagen Tiguan (вартість - $ 30 000) їздить Яковець. У декларацію за 2014 вона не внесена, оскільки реєстрація шлюбу відбулася у 2015 році. Ладур також використовує Volkswagen Touareg (вартість - $ 20 000) свого батька, приватного підприємця. Volkswagen Touareg (вартість - $ 40-50 тисяч) своєї дружини також водить Ковалевський. Він каже, що гроші на нього дружина отримала від продажу нерухомого майна.

Також в автопарку нарахували кілька Toyota. Співробітник Кириленко їздить на Toyota Prado (вартість - $ 25 000) своєї дружини, Іван Порада - на Toyota Highlander своєї дружини, гроші на яку дала її сім'я.

На автомобілі своєї матері - Lexus NX (вартість - $ 50-70 тисяч) їздить співробітник Масендз. Він стверджує, що його батьки мають особисте селянське господарство. Також Infiniti своєї мами користується співробітник Елхін.

Автомобіль працівника Педана Acura MDX (вартість - $ 20-40 тисяч) зареєстрована на рідну сестру дружини Педана, батько якої - підприємець.

Цікаво, що СБУ під час внутрішньої перевірки не знайшла ознак корупції і завершила розслідування. "Виходить, самі працівники СБУ - бідні чиновники, всі як один користуються благами своїх багатих родичів. Принаймні, повірити в це пропонує керівництво силової структури", - зазначають журналісти.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-01-15 Раздел: Блог-пост