Меню

Конституція для одного

Що ж в мене на думці? Сьогодні несподівано потрапив на суддівській міжсобойчік із особо приблатненних до влади інтелектуалів від України, які один одного науково переконували у величі пропозицій першотурового президента щодо змін до Конституції у сфері судивництва, - пише колишній суддя Конституційного Суду України Віктор Шишкін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

А як я туди потрапив -- "інтелектуали" тишком нишком запросили лише тих, кого можна укатати, Альтернативщікам зрозуміло там робити немає чого. Про це збіговисько мені повідомив Голова Конституційного Суду дружній Литви.

Ось як воно, в Україні я вже недостойний для "інтелектуалів" сидіти з ними на одному гектарі. Там зібрались філатови, головатиї і інші, швидко випечені докккккктори юридичних наук, які розповідали чергові казки про судову реформу, від якої завтра українцям з неба манна впаде, загортаючи все це у цукерочку від венеційської комісії, яку мабуть там і самі відрошеніли.

Дивно, що це на повному "сурьозі", з відчуттям гоноровитості, нібито в нас війни немає і поговорити вже немає про що. Ну як щоб дійсно в пропозиціях було б щось супер важливе і незвичайне, а то так собі -- щось намалювали. А фашисту Путлеру подаруночок цими змінами зробимо і відбілимо його агресію -- бо під час війни Конституція не змінюється, а як що ми її змінили, то значить війни в нас немає і рученьки в нього падлюки чистенькі . Гидко від всього цього. Не вже ж далекозорих не залишалось, а так плазуни перед забаганками політичних можновладців.

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-02-19 Раздел: Блог-пост