Меню

Киянин запропонував проект розвитку рейкового транспорту для зв’язку Києва з містами-супутниками

Активіст Сергій Дуць пропонує створити дві лінії приміських електричок, які будуть слугувати для сполучення між собою як київських районів, так і передмість. Проект має назву «Орлан».

За цією концепцію лінії поєднають Ворзель з Борисполем і Боярку з Броварами. Система працюватиме на двох відокремлених коліях, поїзди зупинятимуться тільки на приміських пересадочних вузлах, вокзалах і біля аеропортів. Передбачені такі інтервали: 15 хвилин у годину пік, 30 хвилин у решту дня, що забезпечить 7- і 15-хвилинні інтервали на київських ділянках. Поїзди проходитимуть Київ за годину, а маршрутки цілком — за 1 годину 30 хвилин та 2 години 20 хвилин.

У перспективі система може поєднати Трипілля, Немішаєве і Троєщину. За словами Сергія, система не потребує будівництва додаткового мосту через Дніпро. Основні фінансові витрати — це реконструкція та будівництво станцій, придбання рухомого складу, реконструкція колій. Створення такої системи дасть змогу перетворити наявну агломерацію навколо Києва у повноцінне поєднання міст.

«З проектом мають ознайомитися і дати йому свою оцінку профільні фахівці, тому що в роботі будь-якої транспортної системи є безліч нюансів, про які «люди з вулиці» не знають. Я спеціально і цілеспрямовано виклав все це у відкритий доступ, адже в першу чергу хочу почути думку людей. Якщо суспільству сподобається, то, гадаю, про цей концепт дізнаються чиновники КОДА, КМДА тощо. Хотілося б, звичайно, щоб про цей проект дізналися реальні фахівці.Цей проект є цікавим для всіх. Доступність вимірюється в наш час не метрами і кілометрами, а годинами і хвилинами. Кияни і жителі передмість отримують можливість швидко переміщатися не тільки по місту, але і по регіону. Бізнес отримує нові поля для роботи. Економіка регіону — новий виток розвитку. І основа цього – якісна транспортна система. Якщо зараз побудувати великий зоопарк десь в Боярці, наприклад, яка в нього аудиторія? Потенційний ринок? Невеликі. Ця система дає доступ до величезного ринку в понад 4 млн чоловік, який є єдиним і цілісним, тому що каркасом буде служити саме ця система. Цей шлях пройшли всі великі та економічно потужні регіони світу, і цей шлях має пройти і Київська агломерація, якщо ми хочемо стабільної і розвиненої економіки в регіоні».

Джерело: hmarochos.kiev.ua

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-03-15 Раздел: Блог-пост