Меню

Який бізнес вигідніше? Як оцінити вигоду ідеї бізнесу

Вигідний бізнес

Привіт всім! Сьогодні стаття - міркування і я думаю, що нарешті вб'ю у вашій голові таргана, який постійно ставить одне і те ж питання: «Який бізнес найвигідніший» або «Чим вигідно зайнятися», або «На чому можна зараз заробити» і т.д .. Я розповім в цій статті те, як оцінити ВАШУ ідею бізнесу, щоб зрозуміти, вигідно вам таким бізнесом займатися чи ні. Але раз більшість моїх читачів далекі від бізнесу, то буду ще і говорити про ідеї заробітку. Я сам оцінюю завжди свої нові ідеї тільки за цими принципами, які наведу нижче. Тож почнемо!

Критерії оцінки ідеї бізнесу

Перед тим, як я почну чимось займатися: продавати товари або послуги, я дивлюся, чи буде це вигідно чи ні. Як правило я задаю собі питання і сам же даю відповідь. Задайте собі ці ж питання:

1. Знаходьте ідею!

Найчастіше шукайте цікаві товари і послуги в Інтернеті. Ось я, наприклад дивлюся, хто чим займається, дивлюся на те, які послуги з'являються і вже потім думаю, що мені потрібно для того, щоб цим зайнятися. А вже потім задаю собі таке запитання.

2. Чи є у вас до цієї діяльності інтерес?

Якщо інтерес є, то вже половина справи зроблена, а якщо його немає, то краще відразу відсікати ідею, тому що ви не зможете довго таким бізнесом займатися. Але знову ж таки є люди, у кого апетит приходить під час їжі, з цього пропускаєте цей пункт і йдете до наступного.

3. Дивіться, яку націнку можна зробити або, скільки чистими ви отримуєте з продажу однієї одиниці товару або з надання послуги.

Для цього розуму багато не треба. Читаєте статтю про те, яку робити націнку. Після її прочитання робите націнку на обраний вами товар або послугу і якщо виходить сума, яка вас особисто влаштовує, то можна пробувати. Мене особисто накрутка менше 100% не влаштовує. Але тут все залежить від вартості. Якщо собівартість 50 000 грн. і я накручу хоча б 20 000 грн. (Продам за 70 000 грн.), То в принципі сума 20 000 грн. з одного продажу мене влаштовуватиме, але знову ж таки все залежить від попиту, тобто від того, як часто я зможу продавати цей товар або послугу, тому що продати всього раз на місяць і заробити 20 000 грн. це не діло! Відповідно переходимо до вивчення попиту.

4. Вивчаємо поверхнево попит на обраний товар або послугу.

Я завжди дивлюся на всі продажі товарів і послуг через Інтернет, ну і частково можна використовувати оффлайн, по-цьому я заходжу в wordstat.yandex.ru, вибираю цікаве для мене регіон або регіони, вбиваю товар + купити або назва послуги і дивлюся кількість запитів. Якщо сумарна кількість запитів в місяць буде мене влаштовувати, то я рухаюся далі. Яким ця кількість повинна бути? Ніхто не скаже вам! Товари всі різні, схеми продажів різні і т.д .. Можливо вам буде вистачати 500 запитів в низько конкурентній темі з великою націнкою, де ви будете здійснювати 1-3 продажі на місяць і мати 20-60 тис. грн ..

5. Дивимося на конкуренцію

Спочатку на те, чи є конкуренти, якщо є, то добре, якщо ні, теж нормально. АЛЕ на конкуренцію ми дивимося для того, щоб зрозуміти чи зможемо ми зробити КРАЩЕ, а не для того, щоб злякатися і втекти. Якщо ви бачите, що ваші конкуренти мають клієнтів, але при цьому надають послуги дорого і неякісно, ​​або продають товари дорого і ви змогли б придумати в схемах продажів щось цікаве для покупців, то сміливо стартуйте! Це ваш шанс!

6. Тестуємо ідею

Який бізнес найвигідніший?

Відповідь на це питання, як не дивно є і він дуже простий. Найвигідніший бізнес  той, що ви почнете і виведете його на найбільші прибутки!  Ось так) А ви хотіли, що б я вам конкретно сказав що і як продавати або які послуги надавати?) Якщо я вам скажу, що найвигідніший бізнес - політика, ви ж не побіжите відразу в депутати. У всіх різні можливості, різне життя і бажання і для кожного найвигідніший бізнес СВІЙ улюблений, єдиний і неповторний!

Добавил: Alter Idea Дата: 2016-04-28 Раздел: Культпросвет